Sanal Ofis üyeliğiyle ile Prestijli Noktalarda Şirketini Kur

Powered by

Workinton Sanal Ofiste Şirket Konumunuz Prestjli, Kartvizitiniz İtibarlı!

Resmi işlemler için ihtiyacınız olan adresi; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa’nın en prestijli noktalarından birinde gösterebilir, işlemlerinize en uygun vergi dairesini tercih edebilirsiniz.

Workinton Sanal Ofis üyeliğinizle;

+ Çağrılarınız şirket isminizle İngilizce veya Türkçe karşılanır,

+ Evrak ve kargolarınız sizin için teslim alınır,

+ Toplantılarınızı, konforlu ve verimli bir şekilde, gün boyu ikramlarla yapabilirsiniz,

+ Coworking alanlarından üyeliğiniz kapsamında faydalanabilirsiniz.

Şirket Kuruluşu ve Dijital Çözümler

Şirket kuruluşu ile ilgili sorularına kolayca çözüm bulmak istiyorsan, hızlı ve dijital olarak şirketini kurmak istiyorsan, şirket kuruluşu ile ilgili süreçlerde zaman kaybetmeden işine odaklanmak istiyorsan hayalindeki işe kolayca ilk adımı atman için tüm çözümler Workinton’da.

Sanal ofis üyeliğiyle şirketini kurarken şirketine en uygun üyelik paketi ile iş ortağımız üzerinden sunulan çözümlere kolayca ulaş. Sen işine odaklan, gerisini Workinton’a bırak.

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

Etkinlik

Kargo

Kilitli Dolap

Güvenlik

Kolay Ulaşım

Sekreterlik

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Levent 199

Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
Levent 199 Plaza Şişli – İstanbul

Kozyatağı

İçerenköy Mah. Umut Sok.
Quick Tower, Kozyatağı – İstanbul

Maçka Nişantaşı

Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad.
Beşiktaş – İstanbul

Sanal Ofis Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Sanal ofis şirketiniz için fiziksel yere ihtiyacınız olmadan yasal bir adrese imkanı sağlayan üyelik modeli. Seçilen Workinton şubesini şirketiniz için yasal adres olarak gösterebilirsiniz. Şirket adresinizin olduğu şubede kargolarınız sizin adınıza teslim alınır ve deneyimli ekibimizle çağrılarınız Türkçe ve İngilizce olarak karşılanır.

Yeni şirket kuruluşlarında kimliğiniz, adres taşıma işlemlerinde ise kimliğiniz, güncel vergi levhası, imza sirküleri ve ticaret sicil gazeteniz gereklidir.

Şirketinizin bağlı olacağı vergi dairesi şirket kurulumu için seçeceğiniz şubeye göre değişiklik göstermektedir. Kuracağınız şirket, şubenin bulunduğu konumu kapsayan vergi dairesine bağlıdır.

Vergi dairesi yoklaması şirket kurma sürecinin son aşamasıdır.  İmzalanan sözleşmenin vergi dairesine teslim edilmesinden sonra adres teyidi için şirketinizin bağlı olduğu lokasyona vergi memurunun kontrole gelmesiyle birlikte üyenin adreste olduğunu teyit edili ve açılış işlemi tamamlanır. Üyenin yoklamayı kaçırması halinde Vergi Dairesinden yeniden yoklamaya gelinmesi için randevu talebi oluşturulabilir.

Şirketinizin ihtiyacına göre yasal adres, kargo ve çağrı karşılama, coworking ve toplantı odası kullanımı içeren tercih edebileceğiniz üyelik seçeneklerimiz bulunmaktadır.  Coworking kullanımı olmayan üyelik seçeneğinde tüm şubelerimizi dilediğiniz zaman ihtiyacınıza göre saatlik ya da günlük kullanabilirsiniz.

Workinton Çağrı Karşılama hizmetinden yararlanmak isterseniz ek hizmet olarak şirketiniz için çağrı karşılama hizmeti alabilirsiniz. Şirketinize özel bir numara tahsis edilir, gelen çağrılar şirket isminizle karşılanır. Tercihinize göre size telefonla ya da maille aktarılır.