Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

Workinton Urla Surf House – İzmir Kıyılarında İş ve Tatil Bir Arada!

Workinton, İzmir’in en keyifli lokasyonlarından birinde kitesurf eğitimi veren, sürdürülebilirliği destekleyen bir otel olan Urla Surf House’da, hem iyi çalışmak hem de yazın tadını çıkarmak isteyen profesyonellere kapılarını açıyor!

Mavi ve yeşilin bir araya geldiği nefes kesen bir doğanın içinde çalışabileceğiniz, dilerseniz konaklama imkânından yararlanabileceğiniz Workinton Urla Surf House’da, tüm bunların yanı sıra kitesurf eğitimi alarak yeni bir hobi de edinebilirsiniz! Burada büyük şehrin stresinden uzaklaşırken, gelişmiş ekipmanlarla donatılmış coworking alanında da dilediğiniz gibi çalışabilecek; yüksek hızlı internetten, özel dinlenme alanlarından yararlanabilecek, bilgisayarınızı kapattığınız anda ise kendinizi sahile atabileceksiniz!

Eğer bu yaz hem üretken olmak hem de mümkün olduğunca doğanın ve denizin tadını çıkarmak istiyorsanız, her sektörden profesyonele kapılarını açan Workinton Urla Surf House’da sizi bekliyoruz!

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Workinton Paketler
Hızlı İnternet
Workinton Paketler
Ergonomi
Workinton Paketler
Etkinlik
Workinton Paketler
Dinlenme Alanı
Workinton Paketler
Temizlik
Lokasyon
Gülbahçe, 12075. Sk. No:46, 35433 Urla/İzmir
Yakındaki Workinton Lokasyonları
İzmir
İzmir

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.