Business Life

Workinton'ın bir parçası olun...

Gelişmeye açık fikirleriniz için zihin açan etkinlikler

Workinton'da bir senede 120'den fazla etkinlik düzenleniyor. Bunların bazıları kişisel gelişim seminerleri, bazıları eğitim ve deneyim programları, bazıları da gezi programları. Siz Workinton'a üye olduğunuzda tüm etkinliklere ücretsiz ya da indirimli katılabilirsiniz, kişisel gelişimin kitabını yazabilirsiniz.

Business Life

Kataloğu incelemek için tıklayın.

Siz de Workinton'a üye olun, iyi çalışanlar ülkesinin kapıları önünüzde açılsın.

Workinton üyelik programı Workinmember'a katılın, bir senede 120'den fazla etkinliğe katılın, coworking alanlarını kullanın, iş çevrenizi genişletin, yeni iş ortaklıkları kurun, mevcut iş birliklerinizi daha da ileri taşıyın.

AYLIK 10,00₺

Toplantı Odaları
Gün Boyu İkramlar
Networking
Hızlı Internet
Ergonomi

Potansiyel iş ortağınız 15.000 kişiye ulaşmak, tek bir mesajınıza bakar desek...

Workinton üyelerine özel networking platformuna giriş hakkı sizleri bekliyor.

Sadece bir mesajla 15.000 Workinton üyesine ulaşın, meslek gruplarına özel iş ilanları verme ve inceleme şansı yakalayın. İş bu ya, bazen özel bir uzmandan destek almanız gerekebilir. İşte o zaman işinizi anında çözecek iş ortağını bulma imkânından yaralanabilirsiniz.

Siz de diğer Workinton üyeleriyle iş birliği fırsatı ve networking şansını kaçırmayın.

İyi çalışanlar ülkesinde vize yok!

Workinmember üyeliğinizin tadını Türkiye genelindeki tüm Workinton şubelerimizde çıkarın. Üyelik paketinde yer alan 10 Saat* kullanımı, 12 aylık üyeliğiniz boyunca ister 1 saat ister tüm gün dilediğiniz sürelerde kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Çünkü biz size kurallar koymak için değil, özürgülükler sunmak için varız... Üstelik 10 saatlik süreniz sona erse de üyeliğiniz ve size sağladığı ücretsiz etkinlik ve indirimler devam eder.

İKRAMLAR EŞLİĞİNDE SINIRSIZ İNTERNET, SİNİRSİZ ÇALIŞMA

Coworking alanında sunulan kahvaltı, çay, kahve, kurabiye ikramları ve yüksek hızda internetle ergonomik çalışma ortamının tadını çıkarın.

*10 saat kontör 2 tam gün çalışma zamanını kapsamaktadır.

Workinton üyelerine indirim ve ayrıcalıkların kapısı hiç kapanmaz.

Workinton üyesi olarak günlük coworking ve toplantı odası kullanımlarında özel indirimlerden her zaman yararlanın. Ayrıca 10 sayfa siyah beyaz & 5 sayfa renkli çıktı ve fotokopi hizmeti de siz değerli üyelerimize ücretsiz.

Unutmayın, üyeliğinize ait süreyi doldursanız da size özel indirim ve ayrıcalıklarımız devam eder.

İyi çalışanlar ülkesinde sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz!

ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek