CEPTETEBlilere Workinton Kullanımı Ücretsiz

CEPTETEBlilere Workinton Kullanımı Ücretsiz

CEPTETEBli isen, Workinton Şubelerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsin.

Bunun için yapman gereken tek şey, Workinton Şubelerine giderken yanına CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı’nı almak.

Sen de Workinton Şubelerinin rahat ortamında farklı çalışma imkanlarından ücretsiz yararlanmak istersen hemen CEPTETEBli ol.

  • Kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanabilmen için CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı’nı yanında bulundurman yeterlidir.
  • CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı olan müşterilerimiz ayda 2 kez Workinton’un İstanbul’daki Levent, Maçka/Nişantaşı, Maslak, Esentepe/Astoria, Kozyatağı, Şişhane, Galata, Buyaka/Ümraniye, Kavacık, Levent 199, Maçka, Kozyatağı (And Plaza) ve Astoria; İzmir’deki Bayraklı ve Ankara’da Söğütözü’ndeki şubelerinden herhangi birini kullanabilirler.
  • Kampanya kapsamında CEPTETEBliler, Workinton’da gün boyu açık çalışma alanlarını, hızlı wi-fi, coffee break’ten sabahları simit, poğaça ve kahvaltılık ikramlar, gün içerisinde tatlı-tuzlu kurabiyeler, filtre kahve, çay, bitki çayları, su ikramından yararlanabilirler.
  • Urban Station ismi Workinton olarak güncellendi, daha önce kullandığın Urban Station ofislerini Workinton ismiyle kullanmaya devam edebilirsin.
  • CEPTETEB ve Workinton kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

PAYLAŞ

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun.