GS WORKINTON

İstanbul iş yaşamına yakın, Galatasaray’ın yuvasında aslanlar gibi çalışın!

Bugüne kadar sadece maç günleri kapılarını açan Türk Telekom Stadyumu’nu yeni sezonla birlikte maç günleri dışında da kullanabileceksiniz. Galatasaray Spor Kulübü ve Workinton iş birliğiyle Türk Telekom Stadyumu’nun kuzey tribününde hayata geçen GS Workinton, hazır ofisleri, toplantı odaları, coworking alanları ve sanal ofis hizmetiyle yılın her günü size en iyi çalışma deneyimini sunuyor. Türkiye’de ilk defa gerçekleşen yaşayan stadyum projesiyle, maç günleri VIP koltuğunuzda maç izlemenin, diğer günler de Türk Telekom Stadyumu’ndaki ofisinizde yüksek verimlilik ve motivasyonla çalışmanın keyfini yaşayacaksınız. GS Workinton, Türk Telekom Stadyumu’nun içinde, kuzey tribününde yer alıyor ve sadece maç günleri açık olan stadı, yılın her günü çalışabileceğiniz benzersiz bir ofis hâline getiriyor.

  • GS Workinton’ın coworking alanlarını kullananlar, eşi benzeri olmayan bir atmosferde çalışmanın keyfine varıyor.
  • Galatasaray efsaneleriyle adlandırılan ve özel olarak tasarlanan hazır ofisler, stadyum manzaralı ofis hayalini gerçeğe dönüştürüyor.
  • Sarı ve kırmızı toplantı odaları, akılda kalan bir toplantı deneyimi yaşamak isteyenlere, unutamayacakları bir motivasyon sunuyor.
  • Sanal ofis kullananlar dünyanın neresinde çalışırlarsa çalışsın, ofislerinin adresini Türk Telekom Stadyumu olarak gösteriyor.

Üstelik tüm bunların yanında GS Workinton’da çalışanlar, VIP koltuklarda maç izleme keyfine de sahip oluyor. Türk Telekom Stadyumu’nda bugüne kadar omuz omuza tezahürat edenler, bundan sonra omuz omuza çalışma keyfini de yaşayacak.

GS WORKINTON

PDF sunum dosyasını indirmek için tıklayın.

Türk Telekom Stadyumu, 34396 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 444 9 866

E-posta: gsworkinton@workinton.com

Çalışma saatleri:
Pazartesi – Cumartesi:
08:00 – 20:00

Toplantı Odaları
Gün Boyu İkramlar
Networking
Hızlı Internet
Ergonomi
Coworking

Çalışma sürenizi saatlik, günlük ya da aylık olarak ihtiyacınız doğrultusunda planlayabilirsiniz. Çevrenizde kendi işlerini yapan diğer çalışanlarla iş birliği kurar, profesyonel ofis desteğini alarak çalışırsınız.

BİLGİ AL
Hazır Ofis

Tasarruflu ve verimli çalışma ortamıyla Hazır Ofisiniz şehrin en merkezi ve prestijli adreslerinde sizi bekliyor.

BİLGİ AL
Sanal Ofis

Resmi işlemler için ihtiyacınız olan adresi; Ankara, İzmir ve İstanbul’un en prestijli on iki farklı noktasından birinde gösterebilir, işlemlerinize en uygun vergi dairesini tercih edebilirsiniz.

BİLGİ AL
Toplantı Odaları

Tasarruflu ve verimli çalışma ortamıyla Toplantı Odaları şehrin en merkezi ve prestijli adreslerinde sizi bekliyor.

BİLGİ AL
ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek