Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

CEPTETEB ile paran cebince kalsın. Coworking bu yıl da ücretsiz!

Workinton Şubelerinde Coworking bu yıl da CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartınız ile ücretsiz.

Ayda bir kere dilediğiniz Workinton şubesini tüm gün ücretsiz kullanmak için isminize özel kartınızı giriş bankosunda göstermeniz yeterli.

Coworking

İhtiyacınız olduğunda tam donanımlı bir ofisin konforlu çalışma alanındaki dilediğiniz masayı seçersiniz Çevrenizde kendi işlerini yapan diğer çalışanlarla iş birliği kurar, ikramların tadını çıkarır, profesyonel ofis ekibinin desteğini alarak verimli çalışırsınız.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 31 Aralık 2019’a kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı’nı yanınızda bulundurman yeterlidir.
  • CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı olan üyelerimiz ayda 1 kez Workinton’un İstanbul’daki Levent, Maçka/Nişantaşı, Maslak, Esentepe/Astoria, Kozyatağı, Galata, Buyaka/Ümraniye, Kavacık, Maçka, Kozyatağı (And Plaza) ve Astoria; İzmir’deki Bayraklı ve Ankara’da Söğütözü ve Next Level şubelerinden herhangi birini kullanabilirler.
  • Kampanya kapsamında CEPTETEB'liler, Workinton’da gün boyu açık çalışma alanlarını, hızlı wi-fi, coffee break’ten sabahları simit, poğaça ve kahvaltılık ikramlar, gün içerisinde tatlı-tuzlu kurabiyeler, filtre kahve, çay, bitki çayları, su ikramından yararlanabilirler.
  • CEPTETEB ve Workinton kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.