Hakkımızda | Workinton
İyi çalışanlar ülkesi Workinton hakkında.

İyi çalışanlar ülkesi Workinton'da sınırlar, diğer ofislerin ve çalışma alanlarının bittiği yerde başlar.

Biz Workinton'da herkesin daha iyi çalışması için çalışırız.

Ortak çalışma alanlarımızda serbest ve mobil çalışanlar hiçbir konsantrasyon kaybı yaşamadan, verimli ve motive çalışmanın rahatlığını yaşar.

Hazır ofislerimizde başarıya hazır startup'lar ve küçük işletmeler, ihtiyaç duydukları prestijli ofise sahip olur, başarı hikâyelerini ilk günden yazmaya başlar.

Uydu ofislerde büyük firmalar büyük hedeflerini bir bir gerçekleştirir, başarıya giden yolda çalışan sadakatini artırırken, ofis giderlerini de azaltır.

Toplantı odalarımızda en uçuk fikirler bile bir iniş pisti bulur. Böylece freelancer'lar ve mobil çalışanlar evlerinin salonunu nasıl toplantı salonuna dönüştüreceğini düşünmeyi bırakır. Şirketler, arada sırada kullanılan toplantı salonlarına yatırım yapmak zorunda kalmaz ya da toplantı salonlarının yetmediği anlarda tam istedikleri çözümü bulur.

Özellikle çalışan nüfusunun yoğun olduğu yerlerde yer alırız. İş hayatının gerektirdiği tüm teknik altyapıyı sağlarız. Zihni çalıştırırken vücudu rahat ettiren mobilyalar seçeriz. Çalışanlar arasındaki verimli iş birliklerinin ortamını hazırlarız.

Tabii ki tüm bu yaptıklarımızın karşılığını da görmek isteriz. Hayır, fiyatlardan, ödemelerden bahsetmiyoruz. Beklediğimiz karşılık, herkesin burada iyi çalışması, çok başarılı olması.

Az önce lafı geçti, fiyatları da giderleri artırmayacak seviyede tutarız, diğer ofis seçeneklerine göre ciddi oranda tasarruf etmenizi sağlarız.

Bu aralar en havalı toplantı yeri burası.

sertacdoganay
Twitter

Huge thanks for generous support of #SSWIstanbul We are happy to have you as our partners in Turkey #SSW15

SeedstarsWorld
Twitter

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun.