Sanal Ofis

İhtiyacınız olduğunda, tam donanımlı bir ofis...

Sanal Ofis

Kataloğu incelemek için tıklayın.

Resmi işlemler için ihtiyacınız olan adresi; Ankara, İzmir ve İstanbul’un en prestijli on iki farklı noktasından birinde gösterebilir, işlemlerinize en uygun vergi dairesini tercih edebilirsiniz.

Toplantı Odaları
Gün Boyu İkramlar
Networking
Hızlı Internet
Ergonomi

Sanal Ofis Hizmetleri

Çağrılarınızı şirket isminizle deneyimli bir ekip karşılarken, evrak ve kargolarınız adınıza teslim alınır. Workinton’un tüm şubelerindeki coworking alanlarından, üyeliğiniz kapsamına göre beş saatten sınırsız kullanıma kadar faydalanabilirsiniz. İki saatten sekiz saate kadar toplantılarınızı da tüm şubeler arasından seçtiğiniz toplantı odasında ekstra ücret ödemeden organize edebilirsiniz.

Paratik Sanal Ofis

İş dünyasının en saygın lokasyonlarında şirket kuruluşunu yapabileceğiniz ya da kurulu şirketinizi taşıyabileceğiniz iş adresi.

BİLGİ AL
Standart Sanal Ofis

Evrakların adınıza teslim alınması, saklanması ve ulaştırılması ayrıcalığı.

BİLGİ AL
Premium Sanal Ofis

Şirket isminizle cevaplanacak bir telefon numarası tahsisi ya da mevcut numaranızın taşınarak çağrılarınızın karşılanması, notların e-posta ile aktarılması.

BİLGİ AL
Premium Plus Sanal Ofis

Tüm Workinton coworking alanlarından dilediğiniz şubede ayda sınırsız kullanım. Tüm Workinton toplantı odalarından dilediğinizde 8 kişiye kadar ayda 8 saat kullanım.

BİLGİ AL
ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek