Sık Sorulan Sorular

Bir sorunuz mu var?

01. Workinton'ın Urban Station'la bir bağlantısı var mı?

Urban Station'da edindiğimiz tecrübeleri bir araya getirdik, kullanıcılarımızdan aldığımız yorumları ekledik, derinlemesine görüşmeler ve sayısal araştırmalar yaptık, elde ettiğimiz tüm veriler ışığında en iyi çalışma mekânınıoluşturmak üzere Workinton’ı kurmaya karar verdik.

02. Workinton'ı rakiplerinden ayıran özellikleri nelerdir?

Biz Workinton'da çalışmanın fiziksel, ruhsal ve sosyal boyutlarını düşünüyoruz, çalışılacak en iyi mekânı yaratmak için çalışıyoruz.
İşte bu yüzden iyi çalışanlar ülkesi Workinton'da sınırlar, diğer ofislerin ve çalışma alanlarının bittiği yerde başlıyor.

03. Workinton'da hafta sonu çalışabilir miyiz?

Hafta sonu da işten kopamayanlar için farklı Workinton şubelerinin kapılarını açık tutuyoruz. Cumartesi günü açık olan şubelerimizi Workinton Facebook hesabından Cuma günü duyuruyoruz. Ayrıca önden planlanmış özel toplantı ve konferans talepleriniz doğrultusunda, Cumartesi ve Pazar günleri toplantı odalarımızı size özel kullanıma açabiliyoruz.

04. Workinton'ın çalışma saatleri nedir?

Workinton'daki bireysel ve ortak çalışma alanlarını 8.00 – 20.00 saatleri arasında, toplantı odalarını 8.00 – 17.30 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Sadece Workinton Galata'da, 09.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

05. Workinton'daki toplantı odalarını, belirtilen saatler dışında kullanma imkânımız var mı?

Workinton'daki toplantı odaları, 08.00 - 17.30 saatleri arasında açıktır; ancak satış sorumlularımızla iletişime geçip, ihtiyacınız olan gün ve saati bildirdiğiniz takdirde 8.00'den önce ya da 17.30'dan sonra belirli bir ücret karşılığında toplantı odalarımızı kullanabilirsiniz.

06. Workinton'daki toplantı odalarının kapasitesi nedir?

Workinton'da, 1 kişiden 220 kişiye kadar farklı boyutlarda eğitim ve toplantı odaları bulunuyor. 220 kişi kapasiteli amfi oturma düzenine sahip olan toplantı odası Workinton Levent'te.

07. Workinton toplantı odalarında nasıl bir teknik altyapı var?

Toplantı odalarımızın tamamında kablosuz internet erişimi ve flipchart yer alıyor. Bunun dışında bazı toplantı odalarında projeksiyon cihazı ve perdesi, bazılarında da LCD ekranlar bulunuyor.

08. Workinton'daki toplantı odaları güneş alıyor mu?

Workinton Levent haricindeki tüm toplantı odaları, doğrudan güneş alırken, Workinton Levent'teki toplantı odası, kısmi olarak güneş alıyor.

9. Toplantılara gelen ziyaretçiler için yönlendirme yapılıyor mu?

Operasyon ekiplerimizle beraber, gerçekleşen her toplantınız için karşılama yapıyoruz.

10. Workinton üyelerine sessiz bir çalışma ortamı sunuyor mu?

Workinton'da iş yapma konsantrasyonunu bozacak seviyede bir gürültü olmamasına dikkat ederiz, ancak açık çalışma alanlarımız da kütüphane sessizliğinde değildir. Bu alanlarda konsantrasyonu artıran, yaratıcılığı tetikleyen özel bir müzik yayınımız var. Özel telefon görüşmeleri yapan müşterilerimizi, telefon kulübelerinin bulunduğu izole alanlara yönlendiriyoruz.

1. Aylık üye olmamız durumunda dilediğimiz Workinton ofisinde, dilediğimiz zaman boş yer bulabilecek miyiz?

Workinton'ın tüm şubelerinde doluluk analizi yapılmıştır. Bu sebeple, Workinton'larda dilediğiniz zaman müsait yer bulabilirsiniz. Yine de durumu garanti altına almak isterseniz, Private Desk'e göz atmanızı tavsiye ederiz.

12. Workinton nerede bulunuyor?

Workinton şu anda İstanbul, Ankara ve İzmir'de, toplam 11 şubede hizmet veriyor. İzmir ve Ankara'da birer şubemiz bulunurken; İstanbul Anadolu yakasında, Kavacık, Ümraniye ve Kozyatağı'nda; Avrupa yakasında, Maslak, Levent, Esentepe, Nişantaşı, Şişhane ve Galata'ta hizmet veriyoruz.

13. Workinton'da internet hizmeti için ekstra ücret öder miyiz?

Tabii ki hayır. Workinton'daki tüm internet hizmetleri, çalışma paketlerine dahildir. Bu sebeple, internet için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.

14. Workinton'ın ikram servisine neler dahil?

Eğitim ve toplantılar sırasında, odalarda ve fuaye alanında gün boyunca limitsiz çay ve kahvelerimizin; sabahtan öğlene kadar mini kahvaltımızın; öğleden akşama kadar tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarımızın keyfini çıkarabilirsiniz.
Günlük ikramlarımız haricinde kalan zengin kahvaltı, sandviç, özel kahveler, meyve ve kuru yemiş servislerinden ekstra ücret karşılığında faydalanabilirsiniz.

15. Workinton, öğle yemeği servisi veriyor mu?

Seçtiğiniz şubeye göre farklı menü alternatifleri sunuyoruz, farklı ihtiyaçlara hitap edebiliyoruz. Dilerseniz, çevredeki anlaşmalı restoranlardaki menü alternatiflerini sizlerle paylaşıyor ve rezervasyon yaptırabiliyoruz. Ayrıca, katılımcılarınıza belirlediğiniz tutar üzerinden yemek çeki verebiliyoruz.

16. Workinton'da günün herhangi bir zamanında mola verebileceğimiz bir kafe bulunuyor mu?

Workinton'da hayat çalışmaktan ibaret değil. İyi çalışanlar ülkesinde, dinlenmek isteyenler için de bir kafe bulunuyor: Pause. Burada dilediğiniz zaman ara verebilir, menüdeki zengin seçeneklerle mola keyfinize keyif katabilirsiniz.

17. Workinton, sadece benim işime özel, kapalı ofis hizmeti veriyor mu?

2-10 kişilik hazır ofislerimizde, özel ofis hizmeti veriyoruz. Hazır ofis çözümlerimiz için satış sorumlularımızla iletişime geçebilirsiniz.

18. Workinton'a gelen misafirlerimizi nerede ağırlayabiliriz?

Misafirlerinizi, misafir katlarımızda ağırlayabilirsiniz. Misafirlerin ücretlerini, ofislerimizde geçirdikleri süre üzerinden ödersiniz.

Örnek: Saatlik kullanım 12 TL, tam günlük kullanım 40 TL

19. Workinton, otopark veya vale hizmeti veriyor mu?

Workinton olarak otopark veya vale servisi vermiyoruz; ancak ofislerimiz merkezi lokasyonlarda olduğundan, civardaki otoparklardan kendi imkânlarınızla faydalanabilirsiniz.

20. Workinton, konaklama sürecine destek oluyor mu?

Civardaki otellerle fiyat anlaşması yapmış olduğumuz için bütün konaklama organizasyonunu sizler için gerçekleştirebiliyoruz.

21. Workinton toplantı odaları kaç günlüğüne rezerve edilebiliyor?

Rezervasyonunuzu, daha önceden yapılmış rezervasyonlara göre planlıyoruz. Programımız müsait olduğu sürece, dilediğiniz planlamayı yapabiliyoruz.

22. Workinton'ın toplantı odası rezervasyonlarındaki iptal politikası nedir?

Rutin uygulamada 3 iş günü öncesine kadar toplantı odanızı ücretsiz iptal edebiliyorsunuz. 3 iş gününden az kaldığında, mücbir sebeplerden kaynaklanan bir durum söz konusuysa, herhangi bir ücret almıyoruz. Bunun dışında kalan sebeplerden kaynaklanan iptallerde, ücret alıyoruz.

23. Workinton'ın adres gösterme servisinin minimum süresi nedir?

Minimum 6 aydan başlayan adres gösterme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

24. Adres gösterme servisinizi kullandığımızda, bütün şubelerinizi kullanabiliyor muyuz?

Adres gösterme servisimize dâhil olduğunuz sürece, sınırsız veya kontörlü kullanım kartınızla tüm Workinton'lardaki açık çalışma alanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

25. Adres gösterme servisini kullandığımızda, toplantı odalarınızı kaç defa kullanabiliyoruz?

Toplantı odalarının kullanım sıklığı, seçtiğiniz adres gösterme paketine göre değişiklik gösterir. Paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen satış sorumlularımızla iletişime geçin.

26. Adres gösterme servisini kullandığımızda, toplantı odalarınızı kaç defa kullanabiliyoruz?

Toplantı odalarının kullanım sıklığı, seçtiğiniz adres gösterme paketine göre değişiklik gösterir. Paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen satış sorumlularımızla iletişime geçin.

Eğer hala yanıt bulamadığınız sorularınız varsa, her zaman bizimle iletişime geçeiblirsiniz: info@workinton.com
ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek