Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Katar: Katar’ın Merkezinde, Her İhtiyacınızı Karşılayacak Tam Donanımlı Ofisiniz

Alfardan Borsası ve Alfardan Mücevher şubelerine ev sahipliği yapan Bank Street’in en üst katında yer alan Workinton Alfardan Center, tam donanımlı ofis ihtiyacınızı karşılıyor ve sizi ofis tutmak için gereken tüm bürokratik, diplomatik ve ekonomik süreçlerden kurtarıyor. Size de, işleriniz gereksiz detaylarla bölünmesin diye her şeyin düşünüldüğü bu modern coworking alanında verimli bir şekilde çalışmak kalıyor!

Workinton Katar; içerisinde farklı büyüklükte tasarlanmış her ihtiyaca hitap eden hazır ofisler, geniş bir coworking alanı ve kapasitesi 90 kişiye kadar artırılabilen kullanışlı ve konforlu toplantı odalarıyla size ve ekibinize kapılarını açıyor. Sekreterlik, kargo karşılama, temizlik, servis gibi rutin pek çok ihtiyacınızın karşılanacağı ve bu sayede hayatınızı kolaylaştırıp size zaman kazandıracak olan bu modern ortak çalışma alanında, işlerinizi daha önce hiç olmadığı kadar verimli bir şekilde yürütebileceksiniz.

7/24 dilediğiniz gibi çalışabileceğiniz Workinton Alfardan Center ofisinizde aynı zamanda misafirlerinizi ağırlayabilir, dilerseniz diğer üyelerle iletişim kurarak yeni iş birliklerine kapı açabilirsiniz.  Eğer Katar’da maksimum potansiyelinizi yakalayacak şekilde çalışabileceğiniz bir ofis arayışındaysanız, sizleri de Alfardan Center’da ağırlamaktan memnuniyet duyarız!
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Al Ashat St, P.O. Box: 26660, Doha – Katar
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.