Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

Workinton Hapimag Sea Garden Resort – Bodrum’un Gözde Koyunda İş, Eğlence, Konaklama Bir Arada!

Bu yaz hem üretkenliğinizin doruklarına ulaşmak, hem de deniz, güneş ve kumun keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız, sizi Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da bekliyoruz!

Bodrum’un gözde koyu Yalıçiftlik’te yer alan Hapimag Sea Garden Resort içerisinde konumlanan, STH Travel & Mice iş ortaklığı ile hayata geçen Workinton çalışma alanları, farklı sektörlerden profesyonellere şehrin kaosundan uzaklaşabilecekleri, bir yandan verimli bir şekilde çalışırken bir yandan da benzersiz Ege yazının keyfini sürebilecekleri 360 derece bir deneyim sunuyor!

Burada yüksek hızlı internet ve gelişmiş ekipmanlar ile donatılmış çalışma ve toplantı alanlarında işlerinizi pürüzsüz bir şekilde yürütecek, ofisinizden dışarı adım attığınızda ise kendinizi Bodrum’un gözde lokasyonlarından birinde mavi ve yeşil ile iç içe bulacaksınız! Dilerseniz otelde konaklayabileceğiniz gibi; rüzgar sörfü, kataraman, su sporları, yoga, pilates gibi birbirinden keyifli etkinliklere de katılabileceksiniz.

Siz de işlerinizi verimli bir şekilde yürütürken yaz mevsiminin de hakkını vermek istiyorsanız, hem konaklayıp hem çalışabileceğiniz Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da bekleniyorsunuz!

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Workinton Paketler
Toplantı Odaları
Workinton Paketler
Çay & Kahve
Workinton Paketler
Hızlı İnternet
Workinton Paketler
Ergonomi
Workinton Paketler
Etkinlik
Workinton Paketler
Temizlik
Lokasyon
Çiftlik Mahallesi, Yalıdağ Cd No 40, 48400 Bodrum/Muğla

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.