Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Buyaka: Hem İş Hem Eğlencenin Merkezinde, Tam Donanımlı Ofis Konforu!

Workinton Buyaka, verimli bir şekilde çalışmanız için özel olarak tasarlanmış tam donanımlı çalışma alanları ile sizlere işlerinizi pürüzsüz bir şekilde yürütebileceğiniz modern bir coworking ortamı sunarken, yürüme mesafesindeki alışveriş merkezi ile de çalışma hayatı ve sosyal yaşamı bir araya getiriyor!

Hem mobil çalışanların hem kurumsal şirketlerin kullanabileceği bu ortak çalışma alanında modern ofisler, kullanışlı toplantı odaları ve konforlu dinlenme alanları kullanımınıza sunulurken; sekreterlik, kargo karşılama, temizlik, güvenlik gibi pek çok hizmet de hayatınızı kolaylaştırıyor. Workinton Buyaka; alışveriş merkezi, restoran, spor ve aktivite alanlarından oluşan çok kullanımlı bir yaşam merkezinin tam içinde bulunmasının yanı sıra Anadolu yakasındaki iş aksı Altunizade, Ümraniye ve Kozyatağı üçgeni içerisinde yer almasıyla da dikkat çekiyor. Ayrıca Levent’e 12 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika uzaklıktaki konumuyla da avantaj sağlıyor. Tüm bunların yanında, burada iş dünyasının en saygın lokasyonlarından biri olan Buyaka İş Kuleleri’ni şirket adresi olarak göstermeniz de mümkün. 

Siz de gereksiz detaylarla bölünmeden işlerinizi efektif bir şekilde yürütmek istiyorsanız, Workinton Buyaka’da yeriniz hazır! 
 

 

 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka İş Kuleleri - Kule 3 Giriş Kat Ümraniye - İstanbul
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.