Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Kozyatağı AND: Ayrıcalıklı Konumu ve Zengin İmkânlarıyla İdeal Çalışma Ortamı

Workinton Kozyatağı AND, kolay ulaşılabilen konumu ve hayatınızı kolaylaştıracak imkânlarıyla size ve ekibinize vazgeçemeyeceğiniz bir çalışma ortamı sunuyor! 

Coworking alanları, ihtiyaca göre düzenlenebilen modern hazır ofisleri ve kullanışlı toplantı odalarıyla sizlere kapılarını açan Workinton Kozyatağı AND’da; deneyimli ekibimiz sekreterlik, güvenlik, çay & kahve servisi, kargo karşılama ve temizlik gibi rutin ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılarken, siz de gereksiz detaylar ve beklenmedik aksaklıklarla bölünmek zorunda kalmadan yalnızca işinize odaklanabilir, her zamankinden daha verimli çalışabilirsiniz.

E-5 metro çıkışına yürüme mesafesinde yer alan, böylece kolayca ulaşabileceğiniz Workinton Kozyatağı AND’daki ofisinizi 7/24 dilediğiniz gibi kullanabilir, dilerseniz şirket adresi olarak da burayı gösterebilirsiniz. Eğer daha iyi motive olup daha efektif bir şekilde çalışarak maksimum potansiyelinize ulaşmak istiyorsanız, sizleri de Workinton’da ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
İçerenköy Mahallesi Umut Sokak Kozyatağı E-5 Yanyol Üzeri AND Binası No: 10/12
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.