Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Maçka/Nişantaşı: Şehrin Merkezinde, Eşsiz Boğaz Manzarası Eşliğinde Keyifli Çalışma Ortamı

Workinton Maçka/Nişantaşı ile birlikte, şehrin en dinamik noktalarından Maçka’da cıvıl cıvıl kafelere, en seçkin restoranlara ve yemyeşil parklara artık kullanışlı ve konforlu bir ortak çalışma alanı da eklendi!

Freelancer’lar ve mobil çalışanlar için her ayrıntı göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış açık ofis alanları; farklı sektörlerden start-up’lar ve işletmeler için ihtiyaca uygun hazır ofisler, yüksek teknolojik altyapı ve her anlamda işinizi kolaylaştıracak pek çok ayrıcalık ile Workinton Nişantaşı/Maçka işletme sahiplerine ve çalışanlara kapılarını açıyor.

Kapasitesi 80 kişiye kadar çıkabilen modern toplantı odalarında toplantı yapma keyfi de Workinton Nişantaşı/Maça deneyiminin bir parçası! Tüm bunlara ek olarak Swissôtel ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma sayesinde de, tüm üyelerimiz kapalı otopark hizmetinden indirimli olarak yararlanabiliyor.

Farklı ulaşım alternatifleriyle erişilebilen merkezi konumuyla size zaman kazandırıp hayatınızı kolaylaştıran; sekreterlik hizmetinden dinlenme alanlarına, yüksek hızlı internet erişiminden motivasyonunuzu yükseltecek ikramlara kadar işlerinizi mümkün olan en efektif şekilde yürütebilmeniz için her ayrıcalığın sizlere sunulduğu Workinton Maçka/Nişantaşı’nda, siz de daha verimli bir coworking deneyimini keşfedebilirsiniz! 
 

 

 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Vişnezade Mah. Süleyman Seba St. No: 79
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.