Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Maslak: İstanbul’un İş Yaşamının Ana Üssünde Çalışın!

Size ve ekibinize daha iyi çalışabilmek için ihtiyaç duyabileceğiz her imkânın sunulduğu tam donanımlı modern ofisleriyle Workinton Maslak Veko Giz, İstanbul iş yaşamının ana üssü olarak yükseliyor!

7/24 kullanabileceğiniz Workinton Maslak’ta bireysel çalışma alanları, hazır ofisler ve her ihtiyaca uygun büyüklükteki toplantı odalarında gün boyu devam eden ikramlarla verimli bir çalışma ortamı sizi bekliyor. Güvenlik, kargo karşılama, sekreterlik, temizlik gibi hizmetlerle hayatınızı kolaylaştıran; yüksek hızlı internet, ergonomik ofis araç gereçleri ve konforlu dinlenme alanları ile ideal çalışma ortamını sizlere sunan Workinton Maslak’ta, siz de gereksiz detaylarla bölünmeden işlerinize odaklanabileceksiniz.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Workinton Maslak’ta, molalarınızı ister ferah giriş terasımızda ister civarda yürüme mesafesinde bulunan kafeler ve restoranlarda keyifle değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Workinton Maslak şubemiz, metroya birkaç adım yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Maslak Mah. Maslak Meydan St. No:3/85 Veko Giz Plaza Sarıyer - İstanbul
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.