Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
Toplantılar, çok daha verimli ve rahat! 5 kişiden 250 kişiye kadar ihtiyacınıza göre hizmet veren 150 farklı toplantı odası sizi bekliyor.

İş hayatının en merkezi noktasında yer alan bir plazada, eşsiz boğaz manzaralı bir odada, gün ışığıyla içinizi açan bir salonda veya parke taşlı sokağıyla şehrin tüm tarihinin ayaklarınıza serildiği bir yerde toplantı yapmak nasıl olurdu? Workinton’ın 18 farklı şubesinde bunları ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Toplantılarda motivasyon ve veriminizi katlayın!

Workinton’ın tam donanımlı toplantı odaları organizasyonlarınız için ihtiyacınıza uygun düzenlerle sizleri bekliyor. Toplantı odalarını ihtiyacınız kadar saatlik, günlük ya da projeniz süresince rezerve edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış ve ergonomik ekipmanlarla donatılmış toplantı odalarında, daha iyi çalışmanız için deneyimli ekibimiz tüm ihtiyaçlarınız için toplantınız süresinde yanınızda.

 

  • Projeksiyon Cihazı/Perde/LCD Ekran
  • Beyaz Tahta/Flipchart
  • Bilgisayarlar için Ses Sistemi
  • Yüksek hızda internet
  • Gün boyu limitsiz filtre kahve, demleme çay, bitki çayları, su, kahvaltılıklar, meyve ve kurabiye
  • Fotokopi/Çıktı
  • Teknik destek

 

Workinton şubelerinin merkezi lokasyon avantajıyla toplantılarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.  Her biri aynı hizmet ve donanım standartlarındaki Workinton’ın hangi şubesinde toplantı yaparsanız yapın alıştığınız düzen ile karşılanır ve toplantınızı gerçekleştirirsiniz.

Eğitim, Konferans, Değerlendirme Merkezi Görüşmeleri, Mülakatlar, Yönetim Toplantıları ve planlayacağınız tüm etkinlikler için bize ulaşabilirsiniz.

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Hızlı İnternet
Ergonomi
Yaygın Lokasyon Ağı
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.