Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Katar'ın Başkenti Doha'nın Merkezinde Dünyayı Takip Edin, İyi Çalışın

Doha'nın finans ve ticaret merkezi West Bay'in kalbinde inşa edilen Workinton West Bay; Körfez'in 360° Corniche manzarası ve ilham verici sanat çalışmalarıyla sizi bekliyor.

Katar'ın ileri gelen teknoloji ve creative firmalarını çatısı altında birleştiren Workinton West Bay, takımınız için heyecan ve ilham veren bir çalışma alanı yaratarak ekibinizi harekete geçiriyor.

Geniş ve ferah çalışma alanlarıyla da farkını ortaya koyan Workinton West Bay; 1000 metrekare alanı içinde 36 hazır ofis, 2 toplantı odası ve 300 metrekare ortak çalışma alanıyla daha iyi çalışmanız için tasarlandı. 

Konumu itibariyle farklı ulaşım alternatiflerine sahip bir noktada yer alan Workinton West Bay'in hemen önünde bulunan QIC tren istasyonu ve yürüme mesafesindeki Qatar Insurance Company (QIC) metro istasyonu ile Lusail- AlWakra Metro Hattı (Red Line) ile istediğiniz lokasyona kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.  Hamad Uluslararası Havalimanı ve Katar Üniversitesi gibi önemli lokasyonlar da bu metro hattı üzerinde bulunmaktadır.

Workinton West Bay'in, City Centre ve Doha Convention Centre gibi alışveriş merkezlerine yakınlığı dolayısıyla buradayken ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde giderebilirsiniz.

Aracı olan üyelerimiz Workinton West Bay'in geniş bir otopark alanını kullanabilirler. 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Lokasyon
7th Floor Burj Al Qassar Tower, Majlis Al Tawoon St. Doha
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.