Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

İş hayatınızı sahile taşımak ister misiniz?

Tatille ve dinlenmeyle özdeşleşen sıcak yaz aylarında, işlerinizi Ege’nin en keyifli sahillerinden birinde; denize birkaç adım mesafede iç açıcı bir atmosferden yürütme fikri kulağınıza nasıl geliyor?   

Workinton Akyaka ile; yaz aylarının vazgeçilmezleri deniz, kum ve güneş üçlüsüne, şimdi de her işinizi verimli bir şekilde yürütebileceğiniz keyifli bir çalışma ortamını dahil ettik. Tatil havasından kopmadan verimli çalışmak istiyorsanız, aradığınız çalışma ve networking ortamını Workinton’da bulabilirsiniz! Burada, Workinton’ın modern çalışma alanları ve toplantı odası gibi pek çok ayrıcalığından yararlanırken, dilediğiniz zaman bilgisayarınızı kapatıp dakikalar içinde denizde olma ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz!

Ayrıca Workinton Akyaka’da çalışırken, birbirinden keyifli pek çok etkinlik ve aktiviteye de katılma imkanınız var. Üstelik kite öğrenmek isteyen üyelerimiz için de Kitebase Gökova’da indirimli kite dersleri veriliyor!

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Akçapınar, Uçurtma Sörfü Sahili, 48640 Ula/Muğla
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.