Canlı Destek

_+

Canlı Destek

Ayrıcalıklar | Workinton
TOPLANTI ODASI KİRALAMAK

Her yerde arayacağınız ama sadece Workinton'da bulacağınız güzellikler.

Workinton'dan içeri adımınızı attığınızda gördüğünüz ilk şey bazen ayrı ayrı, bazen beraber ama her zaman uyum içinde çalışan, toplantılar yapan, konferanslara katılan Workinton'lılardır. Herkesin memnuniyetle çalıştığı bir ortamda, siz de kendinizi çalışmaya hazır ve motive hissedersiniz ve Workinton'daki ortamın sizi adeta çalışmaya hazırladığını fark edersiniz.

İyi çalışanlar ülkesi Workinton'da biz akıl için konsantrasyon, beden için ergonomi ve ruh için motivasyon sağlayan çalışma ortamımızla herkesin daha iyi çalışması için çalışırız.

Serisi

Ofis ortamının çalışma alışkanlıklarını değiştirebildiği fikrinden yola çıkan REwork serisi, bu değişimi yönetebilen bir iş anlayışı için ofisleri yeniden düşünmeye davet ediyor, yarının çalışma kültürünün şekillenmesine katkı sağlıyor.

Uzun süren araştırmaların arından Workinton'ın ortak çalışma alanlarında yer almasına karar verdiğimiz REwork serisi; özellikle freelancer'lar, serbest ve mobil çalışanların başka hiçbir yerde kolay kolay bulamayacağı ergonomik, sağlıklı, verimli ve rahat bir çalışma ortamı sunuyor.

Workinton ortak çalışma alanları, ergonomik ve rahat ofis mobilyası sunar.
Workinton ortak çalışma alanlarında sağlıklı vücut için hokki sandalye kullanılır.

Hokki sandalyeler

Uzun saatler bir sandalyenin üzerinde hareket etmeden çalışmak, geçmişte fedakâr bir çalışan davranışı olarak tanımlanabilirdi. Bugünse bu çalışma biçiminin özellikle kas, iskelet ve sinir sisteminin gelecekteki sağlığını feda ettiği düşünülüyor.

Workinton'da ortak çalışma alanlarında bulunan Hokki sandalyeler, ergonomik tasarımıyla kas ve iskelet sistemini harekete geçiriyor, otururken bile vücudun hareket etmesini sağlıyor.

Verimliliği artıran müzik

Araştırmalar, müziğin verimlilik üzerinde önemli bir etkisi olduğunu gösteriyor. Mekân, zaman ve yapılan işe göre doğru müzik seçiminin, doğru kurgulanmış bir çalışma alanının vazgeçilmezi olduğu düşünülüyor.

Workinton'da ortak çalışma alanlarında duyabileceğiniz müziğin arkasında, konsantrasyonu artıran, verimliliği hedefleyen, günün belirli saatlerine göre değişim gösteren, sistematik bir çalışma var.

Workinton ortak çalışma alanları konsantrasyon ve verimlilik artırıcı müzik sunar.
Wokinton akıllı aydınlatma tasarımı konsantrasyonu artırır ve enerji tüketimini azaltır.

Doğru kurgulanmış bir aydınlatma tasarımı

Çalışmak için kurgulanmış ofislerde ya da eğlenmek için tasarlanmış kafelerde, iyi bir aydınlatma sistemi bulmak, neredeyse imkânsız. Gün ışığını, tavan yüksekliğini, binanın konumunu, çalışma saatlerini ve buna benzer faktörleri hesaba katmadan kurgulanan aydınlatma sistemleri, yarardan çok zarar getiriyor, performansı ve verimliliği önemli ölçüde düşürüyor.

Workinton'daki akıllı aydınlatma tasarımımız sayesinde, verimli aydınlatma değerlerini koruyoruz. Yapılan her iş için gereken aydınlatma seviyesinin aynı olmadığını göz önünde bulunduruyoruz ve bölgeli aydınlatmaya önem veriyoruz. Aydınlık ve karanlık, doğal ışık ve yapay ışık arasındaki dengelere dikkat ederek, genel aydınlatmayı bireysel aydınlatmalarla destekliyoruz. Böylece konsantrasyonu artırıyor, gereksiz enerji tüketimini azaltıyoruz.