Girişimi İnovasyonla Buluşturduk
TOPLANTI ODASI KİRALAMAK

Girişimi İnovasyonla Buluşturduk

Workinton & Dijital Stüdyo iş ortaklığı ilk meyvesini son dönemin en önemli konularından biri için verdi. Workinton Levent şubesi, 19 Aralık Cumartesi günü Dijital Stüdyo'nun düzenlediği ve Yavuz Çingitaş’ın yol göstericisi olduğu İnovatif Girişimcilik etkinliğine ev sahipliği yaptı.
 
Yoğun ilgi gören etkinlikte; fikir bulma aşamasından yatırımcı sunumuna kadar giden süreç, başta katılımcıların bir hayli eğlenerek rol aldıkları Lokum Challenge olmak üzere, deneyimleyerek öğrenmesine olanak sağlayan uygulama çalışmaları ile anlatıldı. Yol göstericimiz Yavuz Çingitaş, inovasyon konusunda uzun yıllara dayanan eğitimi ve profesyonel deneyimi sayesinde, inovasyonun girişimciliğe nasıl katkı sağlayabileceğini gerek teorik gerekse de gerçek hayattan sunduğu birçok örnekle aktardı.
 
Büyük bölümü soru-cevap şeklinde ilerleyen etkinliğin sonrasında katılımcılar, konunun daha geniş kapsamlı olarak ele alınabileceği etkinliklere katılım konusunda istekli ve heyecanlı olduklarını dile getirdiler.
 
Dijital Stüdyo organizasyonuyla gerçekleşen ve Yavuz Çingitaş’ın başarılı sunumuyla olumlu geri bildirimler alan etkinliğe ilgi gösteren ve olumlu görüşlerini bizimle paylaşan katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.
 
Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere.
 
Workinton

PAYLAŞ