Canlı Destek

_+

Canlı Destek

Hedef Kitlenizi Bulmaya Programlanın
TOPLANTI ODASI KİRALAMAK

Hedef Kitlenizi Bulmaya Programlanın

Programatik Reklam modeli en basit tanımıyla veriyi analiz edip, teknolojiyi kullanarak medya satın alımını daha hızlı ve akıllı hale getiren yöntemdir.* Bu teknoloji markaların mesajlarını platform ve kanallar arasındaki çapraz karşılaştırmalarla, gerçek zamanlı sinyaller doğrultusunda, etkin bir şekilde yayınlamalarına yardımcı olur. Böylece reklamverenler doğru içeriği, doğru zamanda, doğru kişilere ulaştırma imkanı elde eder.Son yıllarda giderek artış gösteren bir yoğunlukla  kullanılmaya başlanan Programatik Reklamcılık üzerine kurguladığımız bu eğitimimizde “gerçek ekranlar üzerinden bir workshop” da olacağından sadece teorik değil, pratik bilgi de katılımcılara aktarılacaktır.

Eğitimimizde özellikle programatik reklamcılık terimleri ve yeni reklamcılık teknolojileri (DSP, SSP, Ad Exchange, DMP, data marketplace, brand safety, ad fraud, viewability vs.) anlatılacak, programatik ekosistem ve veriye dayalı reklamcılık hakkında çok detaylı bilgiler verilecektir.

Yeni reklamcılık teknikleri ve teknolojileriyle ilgilenen orta/üst düzey pazarlama yöneticilerinin, özellikle yeni reklamcılık dünyasının kurallarını, karışık terimlerin gerçek ve basit anlamlarını öğrenmek isteyen tüm pazarlamacıların bu eğitime katılması faydalı olacaktır.

Etkinlik Workinton üyelerine ücretsizdir. Kayıdınız kesinleştirmek veya üye olmak için pazarlama@workinton.com adresine mail atabilirsiniz.

https://hedefkitlenizibulmayaprogramlanin.eventbrite.com

PAYLAŞ

KATILIM DURUMU