Canlı Destek

_+

Canlı Destek

Resilience:Zorluklarla Başa Çıkabilme Formulü
TOPLANTI ODASI KİRALAMAK

Resilience:Zorluklarla Başa Çıkabilme Formulü

Bir çok şeyin üstesinden gelmek zorunda olduğumuz, hızlı bir hayat yaşıyoruz. Bu da hayat içinde resilience kavramını çok önemli kılıyor. Sorunlarla baş etmemizde, zor zamanlardan daha farkında ve hazırlıklı geçmemizde bizi destekliyor.

Resilience, dışarıdan gelen bir etkiye ve değişime esneklik gösterebilme, değişimin yarattığı koşullara karşı kendini çabuk toparlama olarak tanımlanabilir. Resilience sadece hayata devam etmek değil, hayatta kalmak değil, aile, ilişki, iş, ciddi sağlık sorunları, finansal stres, travma, tehditler veya önemli stres kaynakları karşısında iyi adapte olarak, başararak, parlayarak, büyüyerek, öğrenerek süreçten çıkmaktır.
Size 5 Adımda RESILIENCE program ile, resilience kavramını tanımak ve resilience halimizi etkileyen beş ana faktör etrafında kendimizle yolculuğa çıkıp, içeride ve dışarıda olan kaynakları fark ederek kullanmayı ve daha resilience olma yolunda değişimi başlatmayı hedefliyoruz.

Etkinlik Workinton üyelerine ücretsizdir. Kayıdınız kesinleştirmek veya üye olmak için pazarlama@workinton.com adresine mail atabilirsiniz.

https://zorluklarlabasacikabilmeformulu.eventbrite.com

PAYLAŞ

KATILIM DURUMU