Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

Geleceğin Çalışma Sistemiyle Tanışın: Hibrit Ofis

Çalışma hayatı özellikle de son iki yılda iyice hızlanmış olan büyük bir dönüşüm geçiriyor- farklı sektörlerden pek çok büyük şirketin merkezi git gide küçülürken çok lokasyonlu ofislerin ve evden çalışanların sayısı hızla artıyor. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde görülen bu hızlı değişim ile sadece çalıştığımız mekânlar değil, aslında başlı başına çalışma kültürümüz de dönüşüm geçiriyor.

Workinton olarak, modern çağın çalışma sistemini benimsemek isteyenlere sunduğumuz Hibrit Ofis çözümü ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak 360 derece bir yaklaşım benimsiyor, yalnızca ofislerinizi değil, kurum kültürünüzü de geleceğe taşıyoruz!

 

Hibrit Çalışma Modeli Nedir?

Hibrit, uzaktan çalışma ve ofis içi çalışma düzenlerini birleştiren yeni nesil bir çalışma modelidir. Hibrit çalışma modelinde, belli bir plan dahilinde çalışanlar haftanın belli günleri ofiste, belli günleri evde -ya da diledikleri herhangi bir yerde- çalışırlar. İşletmeler, bu sistemi kapasitelerine ve ihtiyaçlarına uygun farklı şekillerde uygulayabilirler. Örneğin ekibin bir kısmının belirlenen günlerde, diğerinin de kalan günlerde merkezi bir ofise gelmesi şeklinde bir yaklaşım benimsenebileceği gibi, tüm çalışanların yalnızca toplantı günlerinde ya da belirlenen başka zamanlarda herhangi bir ofiste toplanacağı şekilde bir hibrit sistem de uygulanabilir. Ya da farklı illerde belli takvimlere göre kullanılan birden fazla ofisin bulunduğu, bu sayede çalışanların ülkenin diledikleri yerinden çalışabildiği bir sistem de mümkün olabilir. Görüldüğü gibi, hibrit çalışma, hem iş verene hem çalışanlara önemli ölçüde esneklik sunan bir modeldir.

Günümüzde farklı sektörlerde faaliyet gösteren, değişen ölçeklerde pek çok işletme tarafından tercih edilen, yakın gelecekte daha da popülerleşeceği öngörülen hibrit çalışmanın, doğru uygulandığında çalışan memnuniyetini ve verimliliği artırabildiği bilinmektedir.

İşletme Kültürünüzü Hibrit Ofisler ile Geleceğe Taşıyın!

Workinton’da, sunduğumuz 360 derece hibrit ofis çözümleri ile, bu yeni çalışma kültürünü benimseyip işletmenizi geleceğe taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Nasıl mı?

Genel merkezinizi yeni bir lokasyona taşımak, veya mevcut çalışma ortamınızı hibrit çalışma düzenine uyumlu hale gelecek şekilde dönüştürmek için uçtan uca bir deneyim sizi bekliyor.

  • Mevcut lokasyon dönüşümü
  • Yeni Lokasyon Çözümü “Custom Build-Out”
  • Altyapı Kurulumu & Anahtar Teslim
  • Ofis, Temizlik & Operasyon Yönetimi
  • Çalışanların evlerine en yakın Workinton şubelerini kullanma imkanı
  • Workinton App sayesinde takip ve raporlama fırsatı

‘Hibrit Ofis Dönüşüm Planlama’ uygulamamız ile ihtiyacınıza uygun çözümü görmek ve fizibilite öngörülerinize hemen ulaşmak için, aşağıdaki butona tıklayarak formu doldurabilirsiniz

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.