Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

Powered by Workinton

Alanın dönüşümü ile ilgili tüm yatırımın alanın sahibi olan firma tarafından yapıldığı; Workinton’ın işletme ve satış sorumluluğunu üstlenerek, hizmeti karşılığı yarattığı cirodan pay aldığı bir iş modelidir. Alanın gelir ve giderleri tümüyle firmaya aittir.

Avantajlarınız

+ Türkiye’nin en tanınmış ve en yaygın “Paylaşımlı Ofis Kafe” markalarından Workinton ile iş birliği yaparak hem Workinton’ın diğer şubelerine erişme imkanına sahip olursunuz.

Atıl alanlarınızın değerlenmesini sağlayarak, ek gelir yaratırsınız.

Şube oluşturma sürecinin tüm aşamalarında destek olunması.

Süregelen şube operasyonlarına yardımcı olmak, şubelerdeki en iyi uygulamayı benimseyerek operasyonel etkinliği ve verimliliği artırmak.

Süreç

Alanın Workinton tasarımı ve branding’i ile dönüştürülmesi için mimari tasarım ve yerleşim yapılır.

Ardından belirlenen ürün gamı ve kapasiteler doğrultusunda fizibilite çalışılır.

Fizibilite sonra firmaya ön görülen yatırım miktarı ve Workinton’ın talep ettiği ciro payı modeli ile ilgili bir teklif geçilir.

Karşılıklı görüşme ve değerlendirmelerin olumlu gelişmesi durumunda sözleşme imzalanır ve mimari dönüşüm başlar.

Şubenin tasarımı, mimarımız ve sizinle birlikte yapacağımız çalışma sonrasında belirlenir; ve Workinton Tasarım El Kitabı’na uygun şekilde yapılır.

Workinton’ın Salesforce alt yapısı alana kurulur.

Alan satışa hazır olduğunda ise Workinton operasyon ekibi alanın yönetimini devralırken, Workinton satış ekibi de alanın müşterilere satışı ile ilgli çalışmalara başlar.

Alan Tasarımı

Alanlarınızı daha verimli çalışma ortamlarına dönüştürmek, Covid-19 sonrası dünyada daha güvenli ve sağlıklı ortamlar yaratmak için 10 yıla yakın birikimimizle size mimari dönüşüm desteği vermek için buradayız.” tadında bir şey yazıp, sonrasında da PbW sürecinin ilk mimari ile ilgili maddesini alabiliriz.

Alanın yerinde görülerek tespit yapılması;

Karşılıklı görüşmelerle ihtiyaç ve taleplerin belirlenmesi;

Alanın ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda, Workinton yerleşim ve tasarım birikimiyle dönüştürülmesi için mimari tasarım ve yerleşim yapılarak; yapım süreci yönetilir.

Custom Build-out

Gayrimenkulün, müşterinin istekleri doğrultusunda gerek lokasyon, gerekse büyüklük olarak “geniş emlak danışmanları ağımız” sayesinde bulunması; ve sonrasında müşterinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, Workinton tasarım öğeleri ve marka kimliğini yansıtacak şekilde tasarlanması ve alan yönetimi hizmetini kapsar. 

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.