Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Inogar Art, Workinton Altyapısıyla DasDas'ta yeni başarı hikayelerine ortak oluyor!

Dijital, medya, bilim ve sanat dünyası ile çağdaş problemler arasında köprü görevini üstlenen, Workinton altyapısıyla hayata geçen Inogar Art DasDas; sanal ofis, coworking, hazır ofis ve toplantı odaları ile, kapılarını daha verimli çalışmak isteyenlere açıyor!

Kolayca odaklanıp işlerinizi kesintisiz bir şekilde yürütebilmeniz için her detayın düşünüldüğü, yaratıcılığınızı perçinleyen ve motivasyonunuzu artıran ofis ve ortak çalışma alanlarıyla Inogar Art DasDas, çalışma hayatınıza bambaşka bir renk katıyor.

Workinton altyapısıyla size ve ekibinize kusursuz hizmet sunan Inogar Art; alışveriş merkezi, restoran, spor ve aktivite alanlarından oluşan bir yaşam merkezinin tam içinde konumlanıyor, bu sayede size hareketli bir sosyal ortam ve her ihtiyacınızın elinizin altında olduğu bir alan sunuyor.

Özel aracıyla ulaşım sağlayanlar için otopark alanına sahip olan Inogar Art Powered DasDas, alternatifi bol toplu taşıma araçlarıyla da size kolay bir ulaşım imkanı sağlıyor. Siz de gereksiz detaylarla bölünmemek, modern bir ofis ortamında işlerinizi efektif bir şekilde yürütebilmek istiyorsanız, Inogar Art’ı hemen keşfedin!
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Lokasyon
Ataşehir Atatürk, Metropol AVM, DasDas, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir İstanbul
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.