Canlı Destek

_+

Canlı Destek

Kurumsal İşletmeler | Workinton
TOPLANTI ODASI KİRALAMAK

Kurumsal İşletmeler

Kurumsal dünya için sürdürülebilirliği sağlayan en önemli faktörlerden biri, çalışan sadakati. Geçmişte maddi imkânlarla, liderlerin bireysel özellikleriyle ya da çalışanlar arasındaki etkileşimle ulaşılmaya çalışılan sadakat için bugün verilen en önemli referans, çalışma alanı etkisi.

Peki, bu ne demek? Büyük şirketlerin yaptıkları işin yanı sıra, iş yapılan yere de zaman, enerji, fikir harcaması demek. Bu aynı zamanda ofislerin konsantrasyonu, motivasyonu ve ergonomiyi maksimum seviyede sunan mekânlar olarak baştan tasarlanması ya da revize edilmesi demek.

Biz Workinton'da büyük şirketlerin sadece yapacakları işe odaklanmasına yardımcı oluyoruz, uydu ofislerle hem verimliliği önemli ölçüde artırıyoruz hem de çalışanların sadece çalıştıkları şirketle değil ofisleriyle de gurur duymasını sağlıyoruz.

Uydu ofislerin yanı sıra, özellikle bilişim ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren büyük şirketlerin mobil çalışanlarına, şehrin farklı noktalarında esnek çalışma alanları sunuyoruz. Böylece sürekli seyahat hâlinde olan mobil çalışanlar, şehir içi trafiğinde zaman kaybetmeden istedikleri Workinton'da çalışabiliyor. Aynı zamanda, mekândan bağımsız çalışabilen mobil çalışanların sürekli aynı ofise gelme zorunluluğu da ortadan kalkıyor.

Kendi ofislerinde olmayan motivasyonu başka yerde arayan büyük şirketlere: Uydu ofis modelleri

Büyük işletmeler Workinton'da toplantı odası ve ofis kiralayabilir.

Uydu Ofis Modelleri
Tüm şubelerimizde ihtiyacınıza özel olarak kurgulayabileceğimiz ofis seçeneklerimiz mevcut, gelin ilgilendiğiniz şubede sizi gezdirelim KEŞİF TURU YAP

İhtiyacınız olan başka bir paket mi? Tüm paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz

(Örn: 5xx-xxx-xx-xx)