Franchise | Workinton
TOPLANTI ODASI KİRALAMAK

Franchise

  • Workinton Franchise
  • Workinton Franchise
  • Workinton Franchise
  • Workinton Franchise
  • Workinton Franchise
  • Workinton Franchise

1 /

Coworking – Ortak çalışma alanları sektörünün en hızlı büyüyen markası Workinton, 5 yıl önce kuruldu. Sektörün ilk markası olan Workinton bugün 13 farklı iş merkezinde toplam 9.000 metrekarelik alanda hizmet veriyor. Yeni nesil çalışma alanları kavramını Türkiye ile tanıştıran Workinton’da zengin ikramlar ve özenle hazırlanmış kahve kokuları arasında, en merkezi lokasyonlarda, hızlı bağlantı, yüksek konsantrasyon ve etkin networking ortamında motive bir çalışma imkanı sağlanır.

Ticaret yaparken fiziksel bir alana ihtiyacı olmayan firmalar, kira, personel, aidat, elektrik, su ve internet gibi onlarca kalem masraftan kurtuldukları sanal ve hazır ofisleri tercih ediyor. Workinton toplantı odaları 3 kişiden 250 kişiye kadar kullanılabiliyor. Gelişmiş teknik alt yapı, verimliliği artıran donanım ve özellikler toplam 150 toplantı odasında da standart özellik olarak sunuyor.

Paylaşımlı çalışma alanlarını Türkiye’ de yaygınlaştıran Workinton, işletmelerin şehrin en prestijli noktalarında adresi olmasını sağlıyor.

Levent 199, Maçka/Nişantaşı, Esentepe Astoria, Maslak, Galata, Vodafone Arena, Kavacık, Ümraniye Buyaka, Kozyatağı, şubeleri İstanbul’da olmak üzere, Ankara’da Via Flat ve Next Level, İzmir’de ise Bayraklı’da hizmet veren Workinton, en yeni ortak çalışma konseptlerini “İyi Çalışanlar Ülkesi” çatısı altında birleştirdi.

Büyüyen Workinton şube yapısında Franchaise olarak yer almak için formu doldurarak franchise@workinton.com adresine göndermenizi rica ederiz. İlgili ekiplerimizi değerlendirme sonrası en kısa zamanda sizinle irtibat kuracaktır.