Sıkça Sorulan Sorular

Coworking

Dilediğin zaman ihtiyacın olan sürede sana en yakın yerdeki şubemizde ortak çalışma alanlarında verimli ve konforlu çalışabilirsiniz. Coworking üyeliğinde her şey sizin tercihinize göre esnek. Saatlik, günlük, aylık üyelik seçeneklerinden sizin için en uygunu seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Coworking Nomad ve saat üyeliği olan kişiler İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de yer alan tüm şubeleri dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Saat üyelikleri için alınan saatler 1 yıl boyunca gerçelidir. Coworking Nomad üyeliği ise aylık olarak yenilenmektedir.

Coworking alanında çalıştığınız masada eşyalarınızı bırakabilmeniz için Özel Masa üyeliğinizin olması gerekiyor. Ortak çalışma alanlarında özel masanız varsa eşyalarınızı dilediğiniz gibi özel masanızın olduğu şubede çalışmak için seçtiğiniz masanızda bırakabilirsiniz. Ortak çalışma alanlarını farklı üyeliklerle kullanıyorsanız kilitli dolap kiralayabilirsiniz.

Ortak çalışma alanlarında farklı sektörlerde iş yapan şirketlerle, freelancerla, yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.  Ayrıca üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimize katılarak hem kendini geliştirebilir hem de eğlenebilirsin. Workinton uygulaması sayesinde ihtiyacın olan bir çok kişiye dakikalar içerisinde ulaşabilir size özel olarak sunulan faydalardan yararlanabilirsiniz.

Coworking alanı kullanan üyelerimizin ücretsiz toplantı odası kullanım hakkı bulunmuyor. İhtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz şubedeki tüm toplantı odalarını kişi sayınıza göre rezerve ederek kullanabilirsiniz.

Hazır Ofis

Dilediğiniz metrekarede ve kişi sayınıza göre farklı büyüklüklerde olan içerisinde aynı gün çalışmaya başlayabileceğiniz tüm eşyaların yer aldığı üyelik modelidir. Sizin için tüm operasyonel süreçleri Workinton’un deneyimli ekibi tarafından yürütülür.

Dilerseniz mevcut şubelerimizde dilerseniz istediğiniz noktada ofisiniz sadece size ve çalışanlarınıza özel olarak tasarlanır. İçerisinde ihtiyacınız olan tüm alanları beklentilerinize göre oluşturulur. (yönetici odası, toplantı odası, mutfak alanı ve tuvaletler) Herhangi bir inşaat sürecine girmeden ve yatırım maliyetine katlanmadan çalışmaya başlayabilirsiniz.

Faturalandırma ve ödemeler aylık olarak gerçekleştirilmektedir. Ödemeleri EFT/ havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Hazır ofis üyeliklerimizin süresini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Hazır ofis üyeliğinin başlaması için 1 aylık üyelik bedeli kadar teminat bedeli alıyoruz.

Hazır ofis üyeleri ofislerinin olduğu şubede 8 kişiye kadar ayda 8 saat toplantı hakkı bulunuyor. Ek olarak hazır ofis üyelerine özel toplantı yapacakları ekstra toplantılar için %10 indirim hakkı bulunuyor. Daha yüksek katılımlı toplantılar düzenlemek isterseniz satış yöneticiniz organizasyon için her zaman yanınızda.

Hazır ofis üyelerinin tüm şubelerde geçerli olacak şekilde aylık 40 saat ortak çalışma alanını kullanma hakları bulunuyor. Ek olarak kullanım için üyelik almak isterlerse %10 indirim hakkınız bulunuyor.

Hazır ofis üyeleri kendi ofislerinde misafir etmek koşuluyla diledikleri sürede misafirlerini ağırlayabilirler. Ancak misafirin düzenli olarak gelip çalışmaya başlaması durumunda kişi sayısı olarak eklenmektedir.

Sanal Ofis

Sadece iş kurmak fiziksel yere ihtiyacı olmadan yasal bir adrese imkanı sağlayan üyelik modeli. Yasal adres olarak seçilen Workinton şubesini şirketiniz için yasal adres olarak gösterebilirsiniz. Şirket adresinizin olduğu şubede kargolarınız sizin adınıza teslim alınır ve deneyimli call center ekibimizle çağrılarınız Türkçe ve İngilizce olarak karşılanır.

Yeni şirket kuruluşlarında kimliğiniz adres taşıma işlemlerinde ise güncel vergi levhası, imza sirküleri ve ticaret sicil gazeteniz gereklidir.

Şirketinizin bağlı olacağı vergi dairesi şirket kurulumu için seçeceğiniz şubemize göre değişiklik göstermektedir. Kuracağınız şirket, şubemizin bulunduğu konumu kapsayan vergi dairesine bağlıdır. Şubelerimizin bağlı olduğu vergi dairelerini incelemek için tıklayın.

Vergi dairesi yoklaması şirket kurma sürecinin son aşamasıdır.  İmzalanan sözleşmenin vergi dairesine teslim edilmesinden sonra adres teyidi için üyenin bağlı olduğu lokasyona vergi memurunun kontrole gelmesiyle birlikte üye adreste olduğunu teyit eder ve açılış işlemi tamamlanır. Üyenin yoklamayı kaçırması halinde üye Vergi Dairesinden yeniden yoklamaya gelinmesi için randevu talebinde bulunabilir.

Sanal ofis üyelerimizin ihtiyaçlarına göre tercih edebileceği üyelik seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz üyelik modeline göre şubelerimizi kullanabilirsiniz. Coworking kullanımı olmayan üyelik modelimizde tüm şubelerimizi dilediğiniz zaman ihtiyacınıza göre saatlik ya da günlük kullanabilirsiniz.

Sadece Workinton Çağrı Karşılama hizmetinden yararlanmak isterseniz ek hizmet olarak şirketiniz için çağrı karşılama hizmeti alabilirsiniz. Şirketinize özel bir numara tahsis edilir, gelen çağrılar şirket isminizle karşılanır. Tercihinize göre size telefonla ya da maille aktarılır.