Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
S.S.S.
Bir Sorunuz Mu Var?
01. WORKİNTON'IN URBAN STATİON'LA BİR BAĞLANTISI VAR MI?
Urban Station'da edindiğimiz tecrübeleri bir araya getirdik, kullanıcılarımızdan aldığımız yorumları ekledik, derinlemesine görüşmeler ve sayısal araştırmalar yaptık, elde ettiğimiz tüm veriler ışığında en iyi çalışma mekânını oluşturmak üzere Workinton’ı kurmaya karar verdik.
02. WORKINTON, ÖĞLE YEMEĞİ SERVİSİ VERİYOR MU?
Seçtiğiniz şubeye göre farklı menü alternatifleri sunuyor, farklı ihtiyaçlara hitap edebiliyoruz. Dilerseniz, çevredeki anlaşmalı restoranlardaki menü alternatiflerini sizlerle paylaşıyor ve rezervasyon yaptırabiliyoruz. Ayrıca, katılımcılarınıza belirlediğiniz tutar üzerinden yemek çeki verebiliyoruz.
03. WORKINTON'DA GÜNÜN HERHANGİ BİR ZAMANINDA MOLA VEREBİLECEĞİMİZ BİR KAFE BULUNUYOR MU?
Workinton'da hayat çalışmaktan ibaret değil. İyi Çalışanlar Ülkesi’nde, dinlenmek isteyenler için de bir kafe bulunuyor: Pause. Burada dilediğiniz zaman ara verebilir, menüdeki zengin seçeneklerle mola keyfinize keyif katabilirsiniz.
04. WORKINTON, SADECE BENİM İŞİME ÖZEL, KAPALI OFİS HİZMETİ VERİYOR MU?
2-10 kişilik hazır ofislerimizde, özel ofis hizmeti veriyoruz. Farklı ihtiyaçlarınızdaki hazır ofis çözümlerimiz için satış sorumlularımızla iletişime geçebilirsiniz.
05. WORKINTON'A GELEN MİSAFİRLERİMİZİ NEREDE AĞIRLAYABİLİRİZ?
Misafirlerinizi, misafir katlarımızda ağırlayabilirsiniz. Misafirlerin ücretlerini, ofislerimizde geçirdikleri süre üzerinden ödersiniz. Örnek: Saatlik kullanım 14₺.
06. WORKINTON OTOPARK VEYA VALE HİZMETİ VERİYOR MU?
Workinton olarak otopark veya vale servisi vermiyoruz; ancak ofislerimiz merkezi lokasyonlarda olduğundan civardaki otoparklardan kendi imkanlarınızla faydalanabilirsiniz.
07. WORKINTON KONAKLAMA SÜRECİNE DESTEK OLUYOR MU?
Civardaki otellerle fiyat anlaşması yapmış olduğumuz için bütün konaklama organizasyonunu sizler için gerçekleştirebiliyoruz.
08. WORKINTON TOPLANTI ODALARI KAÇ GÜNLÜĞÜNE REZERVE EDİLEBİLİYOR?
Rezervasyonunuzu, daha önceden yapılmış rezervasyonlara göre planlıyoruz. Programımız müsait olduğu sürece, dilediğiniz planlamayı yapabiliyoruz.
09. WORKINTON'IN TOPLANTI ODASI REZERVASYONLARINDAKİ İPTAL POLİTİKASI NEDİR?
Rutin uygulamada 3 iş günü öncesine kadar toplantı odanızı ücretsiz iptal edebilirsiniz. 3 iş gününden az kaldığında, mücbir sebeplerden kaynaklanan bir durum söz konusuysa, herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bunun dışında kalan sebeplerden kaynaklanan iptallerde, ücret alıyoruz.
10. WORKINTON'IN ADRES GÖSTERME SERVİSİNİN MİNİMUM SÜRESİ NEDİR?
Minimum 6 aydan başlayan adres gösterme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
11. ADRES GÖSTERME SERVİSİNİZİ KULLANDIĞIMIZDA, BÜTÜN ŞUBELERİNİZİ KULLANABİLİYOR MUYUZ?
Adres gösterme servisimize dahil olduğunuz sürece, sınırsız veya kontörlü kullanım kartınızla tüm Workinton'lardaki açık çalışma alanlarımızdan yararlanabilirsiniz.
12. WORKINTON'IN İKRAM SERVİSİNE NELER DAHİL?
Eğitim ve toplantılar sırasında, odalar ve fuaye alanında gün boyunca limitsiz çay ve kahvelerimizin; sabahtan öğlene kadar mini kahvaltımızın; öğleden akşama kadar tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarımızın tadını çıkarabilirsiniz. Günlük ikramlarımız haricinde kalan zengin kahvaltı, sandviç, özel kahveler, meyve ve kuru yemiş servislerinden ekstra ücret karşılığında faydalanabilirsiniz.
13. WORKINTON'DA İNTERNET HİZMETİ İÇİN EKSTRA ÜCRET ÖDER MİYİZ?
Tabii ki hayır. Workinton'daki tüm internet hizmetleri, çalışma paketlerine dahildir. Bu sebeple, internet için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.
14. WORKINTON NEREDE BULUNUYOR?
Workinton şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Katar'da, toplam 19 şubede hizmet veriyor. İzmir, ve Bursa'da bir, Ankara ve Katar'da iki şubemiz bulunurken, İstanbul Anadolu yakasında; Kavacık, Ümraniye, Kozyatağı, Ataşehir ve Sabiha Gökçen Havalimanı ile Avrupa yakasında; Maslak, Levent, Esentepe, Maçka ve Galata'da hizmet veriyoruz.
15. WORKİNTON'I RAKİPLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Biz Workinton'da çalışmanın fiziksel, ruhsal ve sosyal boyutlarını düşünüyoruz, çalışılacak en iyi mekânı yaratmak için çalışıyoruz. İşte bu yüzden iyi çalışanlar ülkesi Workinton'da sınırlar, diğer ofislerin ve çalışma alanlarının bittiği yerde başlıyor.
16. WORKINTON'DA HAFTA SONU ÇALIŞABİLİR MİYİZ?
Hafta sonu da işten kopamayanlar için farklı Workinton şubelerinin kapılarını açık tutuyoruz. Cumartesi günü açık olan şubelerimizi her ayın başında ve cuma günleri sosyal medya hesaplarımızdan duyuruyoruz. Ayrıca, önden planlanmış özel toplantı ve konferans talepleriniz doğrultusunda, Cumartesi ve Pazar günleri toplantı odalarımızı size özel kullanıma açabiliyoruz.
17. WORKINTON'DA ÇALIŞMA SAATLERİ NEDİR?
Workinton'daki bireysel ve ortak çalışma alanlarını 8:00 – 20:00 saatleri arasında, toplantı odalarını 8:00 – 17:30 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Sadece Workinton Galata'da, 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
18. WORKINTON'DAKİ TOPLANTI ODALARINI, BELİRTİLEN SAATLER DIŞINDA KULLANMA İMKANIMIZ VAR MI?
Workinton'daki toplantı odaları, 08:00 - 17:30 saatleri arasında açıktır; ancak satış sorumlularımızla iletişime geçip, ihtiyacınız olan gün ve saati bildirdiğiniz takdirde 8:00'den önce ya da 17:30'dan sonra, belirli bir ücret karşılığında toplantı odalarımızı kullanabilirsiniz.
19. WORKINTON'DAKİ TOPLANTI ODALARININ KAPASİTESİ NEDİR?
Workinton'da, 1 kişiden 220 kişiye kadar farklı boyutlarda eğitim ve toplantı odaları bulunuyor. 220 kişi kapasiteli amfi oturma düzenine sahip olan toplantı odası Workinton Levent'te yer alıyor.
20. WORKINTON TOPLANTI ODALARINDA NASIL BİR TEKNİK ALTYAPI VAR?
Toplantı odalarımızın tamamında kablosuz internet erişimi ve flipchart yer alıyor. Bunun dışında bazı toplantı odalarında projeksiyon cihazı ve perdesi, bazılarında da LCD ekranlar bulunuyor.
21. WORKINTON'DAKİ TOPLANTI ODALARI GÜNEŞ ALIYOR MU?
Workinton Levent haricindeki tüm toplantı odaları doğrudan güneş alırken, Workinton Levent'teki toplantı odaları kısmi olarak güneş alıyor.
22. TOPLANTILARA GELEN ZİYARETÇİLER İÇİN YÖNLENDİRME YAPILIYOR MU?
Operasyon ekiplerimizle beraber, gerçekleşen her toplantınız için karşılama yapıyoruz.
23. WORKINTON ÜYELERİNE SESSİZ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNUYOR MU?
Workinton'da iş yapma konsantrasyonunu bozacak seviyede bir gürültü olmamasına dikkat ederiz, ancak açık çalışma alanlarımız da kütüphane sessizliğinde değildir. Bu alanlarda konsantrasyonu artıran, yaratıcılığı tetikleyen özel bir müzik yayınımız bulunuyor. Özel telefon görüşmeleri yapan müşterilerimizi, telefon kulübelerinin bulunduğu izole alanlara yönlendiriyoruz.
24. AYLIK ÜYE OLMAMIZ DURUMUNDA DİLEDİĞİMİZ WORKINTON OFİSİNDE, DİLEDİĞİMİZ ZAMAN BOŞ YER BULABİLECE
Workinton'ın tüm şubelerinde doluluk analizi yapılmıştır. Bu sebeple, Workinton'larda dilediğiniz zaman müsait yer bulabilirsiniz. Yine de durumu garanti altına almak isterseniz, Private Desk'e göz atmanızı tavsiye ederiz.
25. ADRES GÖSTERME SERVİSİNİ KULLANDIĞIMIZDA, TOPLANTI ODALARINIZI KAÇ DEFA KULLANABİLİYORUZ?
Toplantı odalarının kullanım sıklığı, seçtiğiniz adres gösterme paketine göre değişiklik gösterir. Paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen satış sorumlularımızla iletişime geçin.
Eğer hala yanıt bulamadığınız sorularınız varsa, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz:
[email protected]

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.