Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
S.S.S.
Bir Sorunuz Mu Var?
Workinton Şubelerinde Mola Esnasında Vakit Geçirebileceğimiz Cafe'ler Bulunuyor mu?

Workinton'da hayat çalışmaktan ibaret değil. İyi Çalışanlar Ülkesi’nde, dinlenmek isteyenler için de kafelerimiz bulunuyor. Burada dilediğiniz zaman ara verebilir, menüdeki zengin seçeneklerle mola keyfinize keyif katabilirsiniz.

Workinton Şubeleri Nerelerde?

Workinton şu anda İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Mersin ve Katar'da, toplam 16 şubede hizmet veriyor. Verimli ve iyi çalışmayı deneyimlemekiçin ihtiyacınıza en uygun şubede çalışmaya başlayabilirsiniz. Şubelerimizin açık adreslerine Lokasyonlar adresinden ulaşabilirsiniz.

Workinton'da Hafta Sonu Çalışabilir miyiz?

Hafta sonu da işten kopamayanlar için farklı Workinton şubelerinin kapılarını açık tutuyoruz. Cumartesi günü açık olan şubelerimizi her ayın başında ve cuma günleri sosyal medya hesaplarımızdan duyuruyoruz. Ayrıca, önden planlanmış özel toplantı ve konferans talepleriniz doğrultusunda, Cumartesi ve Pazar günleri toplantı odalarımızı size özel kullanıma açabiliyoruz.

Workinton şubelerinde Otopark ya da Vale Hizmeti Var mı?

Workinton olarak otopark veya vale servisi vermiyoruz; ancak ofislerimiz merkezi lokasyonlarda olduğundan civardaki otoparklardan kendi imkanlarınızla faydalanabilirsiniz.

Eğer hala yanıt bulamadığınız sorularınız varsa, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz:
[email protected]

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.