Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
Değişen dünyada değişen ihtiyaçlar için yepyeni hizmetlerimizle sizin yanınızdayız!

Değişen dünyada değişen ihtiyaçlar için yepyeni hizmetlerimizle sizin yanınızdayız! 

 

Biz Türkiye’deki çalışma hayatına entegre ettiğimiz paylaşımlı ofis kavramı ile 8 senedir kurumların, bireysel meslek gruplarının, girişimlerin ve serbest çalışanların değişen iş yapış şekillerine ve yeni iş modellerine adapte olabilmesi için çalışıyoruz.  

Fiziksel bir adrese ihtiyaç duymadan çalışmayı tercih edenler için Sanal Ofis; uzaktan çalışmayı bir kültür haline getirenler için Coworking; KOBİ’lerden kurumsal firmalara her ihtiyaca cevap verebilen Hazır Ofis; eğitim, toplantı, lansman gibi etkinlere ortam sağlayan Toplantı Odası ve kurumlarla girişimleri bir araya getiren danışmanlık projeleri sunduğumuz Workinton Lab servislerimizi bugüne kadar geniş lokasyon ağımızla sizlerin hizmetine sunduk.  

Her zaman esnek ve verimli çalışmayı savunduk. Bugün ise değişen dünyada değişen ihtiyaçlar için yepyeni hizmetlerimizle sizin yanınızdayız! 

 

  • Evde Cowork 

Evdeyken de Workinton Coworking alanlarındaki ergonomi ve rahatlık seninle! Masanı, sandalyeni ve internetini evine kadar getiriyoruz!  

Evden çalıştığın bu dönemlerde #İşlerinDevamEtsin diye hizmetimizi aylık sözleşme ile evine getiriyor ve herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.  

Bu hizmetimiz limitli sayıdaki Workinton üyeleri için sadece İstanbul’da geçerlidir.  

 

 

  • Express Sanal Ofis 

 

Yeni şirket açımı ve adres değiştirme işlemlerinde Workinton hızı ve servisleri seninle! Tüm belge ve imza süreçlerini evine kadar getiriyoruz! 

Evden çalıştığın bu dönemlerde #İşlerinDevamEtsin diye Sanal Ofis paketin üzerinden hiçbir ek ücret talep etmeden belgelendirme ve imza süreçleri için evine geliyoruz. 

Bu hizmetimiz İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa için geçerlidir. 

 

 

  • Temassız Ofis 

 

İzole alanlarda çalışman için Workinton Hazır Ofis hizmetleri bu dönemde de seninle! Kimseyle temas etmemen için özel araçla evinden alıp ofisine transferini sağlıyoruz! 

Evinde çalışma durumu olmayan ve kapalı bir alana ihtiyaç duyanlar için #İşlerinDevamEtsin diye ofislerimizdeki çalışma alanlarını yeniden düzenledik. Sürekli temizlediğimiz ve düzenli aralıklarla dezenfekte ettiğimiz ofis alanlarına kimseyle temas etmeden ulaşabilmen için özel araç hizmetimizi de devreye aldık! 

Bu hizmetimiz sadece İstanbul’da geçerlidir. 

 

  • Dijital Eğitim Sınıfı 

 

Sürekli gelişim devam etsin diye Workinton dijital çözümleri seninle! Kurumsal eğitimlerinizi dijital altyapımızla online ortama taşıyoruz. 

Çalışmanın şekli değişirken dijital çözümlere duyulan ihtiyaç da artıyor. Güvenli bir şekilde eğitim ve webinarlarınızı devam ettirmeniz için iş ortaklarımızla oluşturduğumuz dijital eğitim platformumuzu devreye aldık. 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.