Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

Workinton Lotus Nişantaşı: İstanbul’un Kalbinde Modern Bir Çalışma Alanı

Ayrıcalıklı konumu, gelişmiş altyapısı, ferah ve konforlu ofisleri ve üstün hizmet kalitesi ile Workinton Lotus, İstanbul’un merkezinde verimli çalışmak isteyenlere kapılarını açıyor!

Hem iş hayatı hem de canlı sosyal yaşantısıyla İstanbul’un en gözde semtlerinden Nişantaşı’nın merkezinde; Halaskargazi, Rumeli ve Vali Konağı caddelerinin kesiştiği noktada konumlanan Workinton Lotus, 3000 m² alanda 52 farklı ofis alternatifi ve 200 kişi kapasiteli toplantı ve etkinlik alanları ile mobil çalışanları, freelancer’ları, işletme sahiplerini, kısacası modern bir co-working ortamında verimli çalışmak isteyen herkesi bekliyor! 7/24 kullanıma açık olan, isterseniz iş yeri adresi olarak da gösterebileceğiniz Workinton Lotus ofisinizde sekreterlik, kargo karşılama, profesyonel güvenlik ve temizlik gibi pek çok hizmet sayesinde tüm ihtiyaçlarınız karşılanırken, size yalnızca işinize odaklanmak kalacak! Ayrıca işe küçük bir mola vermek istediğiniz zaman da şehrin en şık cafe, restoran ve mağazalarına yürüyerek ulaşabiliyor olacaksınız!

Merkezi konumu sayesinde İstanbul’un pek çok noktasından toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve metro ile şubenin içine kadar ulaşım imkanı sağlayan  Workinton Lotus Nişantaşı’nda, özel araç ile gelmeyi tercih edenler için otopark hizmeti de bulunuyor.

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Lokasyon
Halaskargazi, Halaskargazi Cd. No: 38-66, 34371 Şişli/İstanbul
Yakındaki Workinton Lokasyonları

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.