Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Güneşli Balance : Daha İyi Çalışmak İçin İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey ve Fazlası!

Şehrin en önemli iş merkezlerinden Basın Ekspres yolunda, birçok iş merkezine ve fabrikalara yakın bir noktada konumlanan Workinton Güneşli Balance, tam donanımlı ofisleriyle kapılarını daha efektif çalışmak isteyenlere açıyor!

7/24 dilediğiniz gibi faydalanabileceğiniz Workinton Güneşli Balance, talebe göre 50 kişiye kadar düzenlenebilen kullanışlı toplantı odaları, modern ofisleri, geniş coworking alanı ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerle size ve ekibinize ideal bir çalışma ortamı sağlıyor.

Kargo karşılama, sekreterlik, güvenlik, otopark ve temizlik gibi ihtiyaçlarınızın eksiksiz şekilde karşılanacağı Workinton Güneşli Balance’da, ayrıca her sabah taze simit ve poğaça, kahvaltılıklar, çay ve kahveyle başlayan ikramlarımız, gün boyu taze mevsim meyveleri ve eğlenceli atıştırmalık kurabiyelerle devam ediyor. Burada gereksiz detaylarla bölünmeden verimli bir şekilde çalışabilir, dilerseniz konforlu dinlenme alanlarında keyifli molalar verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.