Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Levent 199: İstanbul’un En Prestijli Ofislerinden Birinde Daha Efektif Çalışın!

Türk iş dünyasının merkez üssü Levent’te, ülkenin en büyük firmalarının buluşma noktası olarak yükselen şubemiz Levent 199, sahip olduğu ayrıcalıklı ortak çalışma alanı ve kullanışlı toplantı salonları ile çalışma sürecini çok daha keyifli, konforlu ve bir o kadar da verimli kılarak farklı sektörlerden pek çok işletme sahibi ve çalışanın öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

Workinton Levent 199, yaratıcılığınızı perçinleyen ve motivasyonunuzu artıran ortak çalışma alanları ile modern ve kullanışlı bir çalışma ortamında aradığınız her şeyi -ve çok daha fazlasını!- sizlerin beğenisine sunuyor.

İster 2 kişi olun, ister 250; Workinton Levent 199'un her ihtiyaca cevap verecek şekilde özel olarak tasarlanmış konforlu toplantı odaları ve mobil çalışanlara hitap eden geniş açık ofis alanlarında sınırsız internet, farklı sektörlerin önemli isimleriyle her daim networking imkânı ve şımartan ikramlarla tam donanımlı bir çalışma deneyiminin tadını çıkartın.

Hem iş dünyasının hem de şehrin merkezi Levent’te; farklı yollarla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz benzersiz konum avantajı, sizi asla yarı yolda bırakmayacak gelişmiş teknik altyapısı ve her ihtiyacınızı karşılayacak imkânları ile Workinton Levent 199’da siz keyifle çalışın, deneyimli ekibimiz tüm taleplerinizi memnuniyetle karşılasın. 

Siz de çalışma sürenizi dilediğiniz gibi planlayabilmek, hesapta olmayan aksiliklerle gereğinden fazla vakit kaybetmemek, tüm işlerinizi efektif bir şekilde yürütmek için modern teknoloji destekli kaliteli bir çalışma ortamına ihtiyaç duyuyorsanız, sizi ve ekibinizi Workinton Levent 199’da ağırlamaktan mutluluk duyarız!
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 199 Şişli - İstanbul
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.