Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

İstanbul’un En Prestijli Ofislerinden Birinde Daha İyi Çalışın!

Türkiye’nin iş dünyasının merkezi Levent’te, ülkenin en büyük firmalarının buluşma noktası niteliğindeki şubemiz; coworking alanı ve toplantı salonları ile çalışmaya bambaşka bir renk katarak, herkesin kalbini çaldı!

İstanbul iş dünyasının merkezi Levent’te, ülkenin en büyük firmalarının buluşma noktası niteliğindeki şubemiz; yaratıcılığınızı perçinleyen ve motivasyonunuzu artıran tasarımıyla çalışma hayatına bambaşka bir renk katıyor.

İster 2 kişi olun ister 250 kişi, Workinton Levent 199, her ihtiyaca uygun konforlu toplantı odalarında ve mobil çalışanlara hitap eden geniş coworking alanlarında sınırsız internet, network imkanı ve bol ikramlarıyla gerçek bir tam donanımlı çalışma alanı sağlıyor.

İş dünyasının toplantı üssü Levent’te; benzersiz konum avantajı, ulaşım kolaylığı ve yüksek teknik altyapının bulunduğu Workinton Levent 199’da siz keyifle çalışırken, deneyimli ekibimiz tüm taleplerinizi memnuniyetle karşılıyor.


Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 199 Şişli - İstanbul
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata