Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

İstanbul’un En Prestijli Ofislerinden Birinde Daha İyi Çalışın!

 

Türk iş dünyasının merkezi Levent’te, ülkenin en büyük firmalarının buluşma noktası haline gelen şubemiz Levent 199, sahip olduğu coworking alanı ve toplantı salonları ile çalışmaya bambaşka bir renk katarak herkesin kalbini çalmaya devam ediyor.
 

Workinton Levent 199, yaratıcılığınızı perçinleyen ve motivasyonunuzu artıran ofis ve coworking alanları tasarımıyla çalışma hayatınıza bambaşka bir renk katıyor.

İster 2 kişi olun, ister 250 kişi; Workinton Levent 199'un her ihtiyaca uygun konforlu toplantı odaları ve mobil çalışanlara hitap eden geniş coworking alanlarında sınırsız internet, network imkanı ve bol ikramlarla gerçek bir tam donanımlı çalışma deneyimi yaşarsınız.

İş dünyasının toplantı üssü Levent’te; benzersiz konum avantajı, ulaşım kolaylığı ve yüksek teknik altyapının bulunduğu Workinton Levent 199’da siz keyifle çalışırken, deneyimli ekibimiz tüm taleplerinizi memnuniyetle karşılar.
 

 

 

 

 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 199 Şişli - İstanbul
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.