Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Next Level: Başkentte, Konforlu ve Fonksiyonel Bir Çalışma Ortamında Başarıyı Yakalayın!

Workinton Next Level aydınlık ve ferah çalışma alanları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle, size ve ekibinize yüksek verimlilikte çalışabilmeniz için benzersiz bir ortam sunuyor. Beklenmedik aksiliklerle bölünmeyeceğiniz bu modern çalışma alanında, siz de maksimum verimliliği yakalayabilirsiniz!

Workinton Ankara Next Level’da, tam donanımlı ofisler efektif çalışabilmeniz için her ihtiyacınızı karşılarken 2 kişiden 125 kişiye kadar konuk ağırlayabilen toplantı odaları da konferans, seminer ve tüm organizasyonlarınız için ideal bir ortam sunuyor. Bunun yanı sıra sekreterlik, kargo karşılama, güvenlik, ikram servisleri gibi çeşitli hizmetler de hayatınızı kolaylaştırarak işinize odaklanmanıza yardımcı oluyor. Burada, 7/24 keyifli bir şekilde çalışabilir, konfor dolu dinlenme alanlarında mola verebilir, çeşitli sektörlerden profesyonellerle iletişim kurup yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Çankaya’da, Ankara’nın yaşam merkezi Next Level AVM’nin yanında yer alan Workinton Next Level merkezi konumuyla öne çıkıyor ve çalışmanız bittikten sonra sosyal hayata hızla dönmenize olanak sağlıyor. Workinton Next Level’a Söğütözü metro durağında inerek kolayca ulaşabilir, özel aracınızla gelmek istediğinizde otomobiliniz için otopark hizmetinden de yararlanabilirsiniz.
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Kızılırmak Mah, Eskişehir Yolu No:3, 06520 Çankaya/Ankara
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.