Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Bursa: Şehrin En Prestijli Noktasında Modern Bir Çalışma Alanı

Daha iyi çalışabilmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey -ve çok daha fazlası!- Workinton Nilüfer’de sizi ve ekibinizi bekliyor!

İyi çalışanlar ülkesinin Bursa şubesi; gün ışığı alan geniş çalışma alanları, farklı büyüklükteki kullanışlı hazır ofisleri ve modern toplantı odaları ile keyifle çalışmanız için sizlere kapılarını açıyor! Şehrin en prestijli noktası olan Nilüfer’de yer alan Workinton Bursa’da; sekreterlik, güvenlik, temizlik, kargo karşılama, çay & kahve servisi gibi hizmetlerle hayatınız kolaylaşırken, siz de tüm zaman ve enerjinizi işlerinize ayırabilirsiniz. Ayrıca coworking alanlarında yeni iş birlikleri kurma fırsatı yakalayıp networkünüzü genişletebilirsiniz. Dilerseniz, şirket adresinizi de burada gösterebilirsiniz.

Çalışmaya ara vermek istediğinizde Workinton Bursa’nın içerisinde yer alan oyun alanında Play Station, langırt, dart ya da mini golf oynayabilir; böylece keyifli bir çalışma molası deneyimleyebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda yer alan Workinton Bursa özel aracıyla gelmek isteyenlere otopark imkânı sunarken, 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet metro durağı ise Görükle’den Kestel’e kadar pratik ulaşımı mümkün kılıyor.
 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer - Bursa
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.