Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Sapphire: Ofisinize Kolayca Ulaşın, Her Zamankinden Verimli Çalışın!

Eğer siz de her imkânın elinizin altında olduğu modern, keyifli ve son derece konforlu bir çalışma ortamında maksimum verimle çalışmak istiyorsanız, İstanbul'un en yoğun iş merkezlerinden biri olan 4. Levent'te, Workinton Sapphire'de yeriniz hazır!

Popüler Sapphire Alışveriş Merkezi’nin alt katını, sizlere keyifli ve efektif bir çalışma deneyimi sunmak için ferah bir ortak çalışma alanına dönüştürdük. Workinton Sapphire, geniş coworking alanı ile serbest veya mobil çalışanlara sınırsız internet, verimli ve konforlu çalışma, gün boyu ikram ve networking imkanlarıyla tam donanımlı bir ofis konforu sağlıyor.

Hızlı internet, kullanışlı toplantı odaları, sekreterlik hizmeti, dinlenme alanları, özel aracıyla gelecek olanlar için otopark imkânı ve çok daha fazlası… Sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmak için ihtiyacınız olan her şey Workinton’da kullanımınıza sunuluyor. Şehrin merkezinde yer alan, 33 hazır ofis ve 3 farklı toplantı odasına sahip olan Workinton Sapphire’e hem toplu taşıma alternatifleri hem de özel aracınız ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Emniyetevleri Mah. Eski Büyükdere Cd Sapphire AVM Kat:B4
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.