Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton Söğütözü: Başkentte İş Hayatının Merkezinde Çalışın!

Workinton Ankara’da, daha efektif çalışabilmeniz için her ayrıntının düşünüldüğü modern bir çalışma ortamında motivasyonunuzu yükseltin, verimliliğinizi zirveye taşıyın!

Başkentte, iş dünyasının merkezi olarak bilinen Söğütözü’nde yer alan Workinton Söğütözü’nde, bitkilerle süslenmiş ferah bir bahçenin yanında gün ışığı ile aydınlanan şık ve konforlu ofisler, 180 kişilik toplantı odaları, konferans salonları ve ortak çalışma alanlarında işlerinizi daha önce hiç olmadığı kadar efektif bir şekilde yürütmeniz mümkün. 7/24 dilediğiniz gibi kullanacağınız bu modern coworking ortamında; biz sekreterlik, temizlik, kargo karşılama, çay & kahve servisi, güvenlik gibi hizmetlerle hayatınızı kolaylaştırırken, siz de yalnızca işinize odaklanabileceksiniz!

Yoğun çalışma temponuza ara verdiğinizde ise yürüme mesafesinde bulunan Yaşam Sokağı’nda keyifli bir mola geçirebilir ya da çevredeki alışveriş merkezlerinde sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca Workinton Söğütözü’ne ulaşım da çok kolay! Toplu taşımayı kullanmak isteyenler Söğütözü metro durağında inebilir, özel aracıyla gelmek isteyenler de buraya kolayca ulaşabilir ve özel otopark hizmetinden faydalanabilir.
 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Beştepe Mah. Nergis Sok. 7-2 Ofis No: 27-28, Via Flat Plaza Söğütözü - Ankara
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.