Ankara Coworking

Powered by

Workinton Ankara Coworking Şirket Konumunuz Prestjli, Kartvizitiniz İtibarlı!

Geleneksel ofis ortamlarına ve çalışma biçimlerine modern bir alternatif olarak sunulan coworking, yeni nesil bir çalışma konsepti olarak günümüzde farklı sektörlerden pek çok serbest çalışan ve işletme sahibi tarafından tercih ediliyor.
Eğer siz de Ankara’da iyi çalışabileceğiniz bir coworking ortamı arıyorsanız, İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton’da sizleri bekliyoruz!

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

Etkinlik

Kargo

Kilitli Dolap

Güvenlik

Kolay Ulaşım

Sekreterlik

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Next Level

Kızılırmak Mh. Eskişehir Yolu No:3
Çankaya/Ankara

Ankara Coworking Hakkında Bilmek İstedikleriniz

“Açık ofis” diye de bilinen coworking, çeşitli sektörlerden şirket çalışanları ve freelancer’ların ortak bir çalışma alanını paylaşmasıdır. Profesyonellere iyi çalışabilecekleri, tam donanımlı bir ortak ofis ortamı sunan coworking konsepti; pratik, verimli ve maliyet bakımından da oldukça uygun bir çözüm olarak öne çıkmaktadır.

Ankara’da coworking yapmanın sizlere sunduğu birçok avantaj mevcuttur. Esneklik bunlardan bir tanesidir. Çalışanlar, coworking ile çalışma alanlarını diledikleri zaman, ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilir. Coworking’in maliyet avantajı da vardır. Coworking alanları, günümüzdeki ofis maliyetleri ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlıdır. Coworking’in bir diğer avantajı da, profesyonellere hem kendi alanlarından hem de diğer sektörlerden pek çok profesyonel ile tanışıp networking yapabilme imkânı sunmasıdır.

İşte coworking alanında çalışabileceğiniz Workinton İzmir şubeleri:

Next Level

Söğütözü

Coworking üyeliği kapsamında toplantı odası kullanma hakkı bulunmasa da, dilediğiniz zaman toplantı odalarımızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda, istediğiniz kişi sayınıza göre rezerve edebilir ve kullanabilirsiniz.

Ankara coworking fiyatları, üyelik tipinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik göstermektedir. Coworking hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilir, dilerseniz bizlerle iletişime geçerek coworking dahil merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.