Ankara Sanal Ofis

Powered by

Workinton Ankara Sanal Ofiste Şirket Konumunuz Prestjli, Kartvizitiniz İtibarlı!

Sanal ofis uygulaması, günümüzde dijitalleşmenin ve globalleşmenin nimetlerinden yararlanmak isteyen pek çok işletme sahibi ve serbest çalışan tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Eğer siz de sanal ofis konsepti ile ilgileniyor ve Ankara’da bir sanal ofis sahibi olmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Workinton Sanal Ofis üyeliğinizle;

+ Çağrılarınız şirket isminizle İngilizce veya Türkçe karşılanır,

+ Evrak ve kargolarınız sizin için teslim alınır,

+ Toplantılarınızı, konforlu ve verimli bir şekilde, gün boyu ikramlarla yapabilirsiniz,

+ Coworking alanlarından üyeliğiniz kapsamında faydalanabilirsiniz.

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

Etkinlik

Kargo

Kilitli Dolap

Güvenlik

Kolay Ulaşım

Sekreterlik

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Next Level

Kızılırmak Mh. Eskişehir Yolu No:3
Çankaya/Ankara

Ankara Sanal Ofis Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Kanunlar gereği, her işletme, ve vergi mükellefi olan her serbest çalışan, fiziksel bir adrese sahip olmak zorundadır. Sanal ofis uygulaması, işlerini devam ettirmek için fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan iş sahiplerinin, bir ticari işletme kurarken faydalanabileceği bir hizmet olarak tanımlanabilir.
Sanal ofis uygulaması sayesinde, şirket sahipleri ve vergi mükellefi serbest çalışanlar, yasal sorumluluklarını fiziksel bir ofis kurmanın getireceği masrafları üstlenmeden yerine getirebilir, aynı zamanda serbest ve esnek bir çalışma modelinden de faydalanmış olurlar.

Ankara’da sanal ofis uygulaması ile çalışmak isteyen işletmeler ve serbest çalışanlar, İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton’ı tercih ettiklerinde, aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirler:

  • Çağrıları, şirketinizin ismi kullanılarak, İngilizce veya Türkçe karşılanır,
  • Şirket adreslerine yollanacak evrak ve kargolar teslim alınır,
  • Diledikleri zaman iş toplantıları için kullanabilecekleri bir alana sahip olurlar,
  • Üyelikleri kapsamında, Workinton’ın modern coworking (ortak çalışma) alanlarından faydalanabilirler.

Ankara’da sanal ofis açmak istiyorsanız; yeni şirket kuruluşlarında kimliğiniz, şirket adresi taşıma işlemleri için ise güncel vergi levhası, imza sirküleri ve ticaret sicil gazeteniz gerekli olacaktır.

Şirketinizin bağlı olacağı vergi dairesi, sanal ofisiniz için tercih edeceğiniz Workinton Ankara şubesine göre değişiklik gösterecektir. Başka bir deyişle, kuracağınız şirket, tercih edeceğiniz şubemizin bulunduğu konumu kapsayan vergi dairesine bağlı olacaktır.

Ankara sanal ofis fiyatları, şirketinizin ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilir. Güncel sanal ofis fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sanal ofis sayfamızı ziyaret ederek bu konsept ile ilgili detaylı bilgi edinebilir, Ankara sanal ofis ve diğer lokasyonlarımızı görebilir, dilerseniz sayfadaki formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.