Ankara Toplantı Odası

Yeni Nesil Ankara Toplantı Odalarını Keşfedin!

Toplantı odasının gereken konfor ve teknik yeterlilikte olması, bir iş toplantısının ne kadar verimli geçeceğini doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Etkili bir aydınlatma, konforlu mobilyalar, sade bir tasarım, ve tabii ki kaliteli teknik ekipmanlar, ideal toplantı odası söz konusu olduğunda en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Eğer sizin de Ankara’da gerçekleştireceğiniz iş toplantılarınız ve/veya iş görüşmeleriniz için kullanabileceğiniz modern ve kullanışlı toplantı odalarına ihtiyacınız varsa, size en uygun toplantı odalarını Workinton’da bulabilir, ihtiyacınıza göre uygun fiyatlarla kolayca kiralayabilirsiniz!

Catering

Ergonomik Çalışma

Flipchart

Hızlı İnternet

Projeksiyon

Ses Sistemi

Toplantı Odası Düzenleri

Board Düzeni

Grup Düzeni

Sınıf Düzeni

Tiyatro Düzeni

U Düzen

Ankara Toplantı Odası Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Workinton Ankara’da toplantı odası kiraladığınızda, her türlü iş toplantısı ve iş görüşmesi için tercih edebileceğiniz, profesyonel misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz konforlu, kullanışlı, teknik açıdan fazlasıyla yeterli bir alanınız olur. Bu alanı sadece ihtiyaç duyacağınız süre boyunca kiralayabilir, bu sayede maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Workinton toplantı odalarında, standart oda ücretine dahil olan birbirinden güzel ikramlar sizleri bekliyor. Sabah saatlerinde simit, poğaça, peynir, bal; öğlenleri taze mevsim meyveleri, öğleden sonraları da tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar ikram ediliyor. Tabii toplantı odalarımızda gün boyunca su, kahve, çay ve bitki çayı gibi içecekler de sizlere sunuluyor. Yarım gün süren toplantı odası kullanımlarınızda, ikramlar toplantının yapıldığı saate göre değişiyor. Bunlara ek olarak, ihtiyaç duymanız halinde, iş ortaklarımızdan catering hizmeti de alabiliyorsunuz!

Workinton Ankara toplantı odalarının kapasiteleri 2 kişiden 100 kişiye kadar değişebilmektedir. Bunlar arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Workinton Ankara toplantı odalarında;

  • Projeksiyon ya da TV,
  • Flipchart,
  • Bilgisayar için ses sistemi kullanımınıza sunulmaktadır.

Ayrıca, toplantı odalarımız, maksimum konfor için kaliteli sandalye ve masalar ile dekore edilmiştir.

Ankara dahil tüm Workinton toplantı odalarını, yarım günlük ya da günlük kiralayabilirsiniz.

Ankara’daki toplantı odalarımız, aşağıdaki şubelerimizde hizmet vermektedir:

Next Level – Çankaya

Söğütözü Via Flat – Söğütözü

Workinton Ankara toplantı odalarında, aşağıdaki oturma düzenleri mevcuttur:

  • Board Düzeni
  • Grup Düzeni
  • Sınıf Düzeni
  • Tiyatro Düzeni
  • U Düzen mevcuttur.

Workinton Ankara toplantı odası fiyatları, ihtiyaçlarınıza göre değişiklik göstermektedir. Ankara toplantı odalarımız ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve size en uygun toplantı odasını keşfetmek için, toplantı odası sayfamızı inceleyebilirsiniz.