Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
Tam donanımlı bir ofisin konforlu çalışma alanında dilediğiniz masayı seçersiniz.

Tam donanımlı bir ofise ihtiyaç duyduğunuzda, Workinton tüm şubeleriyle hazır!
İkramlar eşliğinde sınırsız internet, sinirsiz çalışma.

Workinton'ın coworking alanlarında; tam ihtiyacınız olan çalışma, dinlenme, gelişim ve networking ortamını bulursunuz. Tercih ettiğiniz konumda, dilediğiniz masada, tam donanımlı bir ofis konforu yaşarken çalışmaya ara verip kafanızı kaldırdığınızda sayısız iş birliği fırsatı görürsünüz.

Bu iş birliği fırsatlarını tüm gün süren ikramlar eşliğinde değerlendirir ve sizi bulan yeni projelerin memnuniyetini yaşarsınız.

Çalışma sürenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda saatlik, günlük veya aylık olarak planlarken; Workinton’da çevrenizdeki diğer çalışanlar ile iş birliği kurma fırsatını yakalarsınız. İyi çalışanlar ülkesi Workinton’da verimli ve konforlu çalışmanız için her şeyi sizin için biz düşünürüz.

Workinton’un tüm şubelerinde, dilediğiniz masada 1 saat ila tüm güne kadar ihtiyacınız kadar verimli çalışır ve tüm ikramlardan yararlanırsınız. 

Workinton'da esnek olan tek şey tabii ki çalışma koltuklarımız değil. Aylık 719 TL'den başlayan fiyatlarla ihtiyacınıza en uygun üyelik seçeneği için bize ulaşın!

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.