Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
Tam donanımlı bir ofisin konforlu çalışma ortamında dilediğiniz masayı seçin, hiç olmadığı kadar verimli çalışın!

Kullanışlı bir ofise ihtiyaç duyduğunuzda, Workinton tüm şubeleri ve profesyonel ekibiyle hizmetinizde! Tam donanımlı modern çalışma alanlarında, verimli çalışmak için ihtiyaç duyacağınız her şey -ve daha fazlası!- sizi ve ekibinizi bekliyor. 

Workinton'ın coworking (ortak çalışma) alanlarında; tam ihtiyacınız olan çalışma, dinlenme, gelişim ve networking ortamını bulursunuz. Tercih ettiğiniz konumda, dilediğiniz masada, tam donanımlı bir ofis konforu yaşarken çalışmaya ara verip kafanızı kaldırdığınızda sayısız bağlantı ve iş birliği fırsatıyla karşılaşırsınız. Bu iş birliği fırsatlarını tüm gün süren ikramlar eşliğinde değerlendirir ve sizi bulan yeni projelerin memnuniyetini yaşarsınız.

Çalışma sürenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda saatlik, günlük veya aylık olarak planlayabilir; dilerseniz bir saat dilerseniz tüm gün seçeceğiniz masada çalışabilirsiniz. Biz daha verimli ve konforlu çalışabilmeniz için gerekli her detayı sizin için düşünürken, siz de işlerinizi pürüzsüz bir şekilde yürütür, keyifli ikramlardan yararlanır ve Workinton’da çalışmayı tercih eden diğer profesyoneller ile bağlantı kurma fırsatını yakalarsınız.

Workinton'da esnek olan tek şey tabii ki çalışma koltuklarımız ve saatlerimiz değil. Aylık 719 TL'den başlayan fiyatlarla ihtiyacınıza en uygun üyelik seçeneği için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.