Coworking

Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Çalış

Workinton coworking alanlarında tercih ettiğiniz şubede, dilediğiniz masada, tam donanımlı bir ofis konforunda çalışırken ara verip kafanızı kaldırdığınızda sayısız bağlantı ve iş birliği fırsatıyla karşılaşırsınız.

Workinton’da esnek olan tek şey tabii ki çalışma koltuklarımız ve saatlerimiz değil. İhtiyacınıza en uygun üyelik modelini seçin ve çalışmaya başlayın!

Saat

Yıl boyunca satın aldığınız saatleri dilediğiniz zaman, dilediğiniz Workinton’da kullanırsınız.

Monthly Pass

Dilediğiniz Workinton’da, istediğiniz masada kaç ay isterseniz o kadar çalışırsınız.

Özel Masa

En az bir ay çalışmayı tercih ettiğiniz masayı seçer ve kendinize ayırırsınız. Gün sonunda bilgisayarınızı ve kişisel düzeninizi istediğiniz gibi bırakırsınız. Özel bir çalışma koltuğunuz ve sadece size ait kiralık dolabınız olur.

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

Dinlenme Alanı

Etkinlik

Güvenlik

Hızlı İnternet

İkramlar

Kilitli Dolap

Kolay Ulaşım

Temizlik

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Lotus Nişantaşı

Halaskargazi Cd. Lotus Nişantaşı
Şişli – İstanbul

Levent 199

Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
Levent 199 Plaza Şişli – İstanbul

Kozyatağı

İçerenköy Mah. Umut Sok.
Quick Tower, Kozyatağı – İstanbul

Coworking Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Dilediğin zaman ihtiyacın olan sürede sana en yakın yerdeki şubemizde ortak çalışma alanlarında verimli ve konforlu çalışabilirsiniz. Coworking üyeliğinde her şey sizin tercihinize göre esnek. Saatlik, günlük, aylık üyelik seçeneklerinden sizin için en uygunu seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Coworking Nomad ve saat üyeliği olan kişiler İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de yer alan tüm şubeleri dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Saat üyelikleri için alınan saatler 1 yıl boyunca gerçelidir. Coworking Nomad üyeliği ise aylık olarak yenilenmektedir.

Coworking alanında çalıştığınız masada eşyalarınızı bırakabilmeniz için Özel Masa üyeliğinizin olması gerekiyor. Ortak çalışma alanlarında özel masanız varsa eşyalarınızı dilediğiniz gibi özel masanızın olduğu şubede çalışmak için seçtiğiniz masanızda bırakabilirsiniz. Ortak çalışma alanlarını farklı üyeliklerle kullanıyorsanız kilitli dolap kiralayabilirsiniz.

Ortak çalışma alanlarında farklı sektörlerde iş yapan şirketlerle, freelancerla, yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.  Ayrıca üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimize katılarak hem kendini geliştirebilir hem de eğlenebilirsin. Workinton uygulaması sayesinde ihtiyacın olan bir çok kişiye dakikalar içerisinde ulaşabilir size özel olarak sunulan faydalardan yararlanabilirsiniz.

Coworking alanı kullanan üyelerimizin ücretsiz toplantı odası kullanım hakkı bulunmuyor. İhtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz şubedeki tüm toplantı odalarını kişi sayınıza göre rezerve ederek kullanabilirsiniz.