Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
Workinton hazır ofis, çalışan sadakatini artırırken, gizli maliyetleri ortadan kaldırarak size ve işletmenize her anlamda avantaj sunar!

Maliyetlerinizi Kısın, Detaylara Takılmayın!

Workinton hazır ofis uygulaması ile, pek çok prestijli lokasyon arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun yerde ofis kiralayabilirsiniz. Dekorasyon, mobilya, stopaj ve altyapı maliyetlerini düşünmeden; internet, elektrik, su, doğalgaz, aidat gibi detaylarla zaman kaybetmeden, modern teknolojiyle donatılmış fonksiyonel çalışma alanlarında işlerinizi kesintisiz ve efektif bir şekilde yürütebilirsiniz. Ofisinizle ilgili her hizmet için tek bir fatura öder, deneyimli ekiplerimiz tarafından alacağınız karşılama, temizlik, teknik destek için de ekstra hiçbir maliyetle karşılaşmazsınız.

Ofisiniz Nerede İsterseniz Orada!

Şirketiniz geliştikçe ofisinizi de ihtiyacınız olan süreye ve mekâna göre genişletebilirsiniz. Ayrıca ofisinizin olduğu şube dışındaki Workinton'lardaki ortak çalışma alanlarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda, misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için avantajlı fiyatlarla size uygun kullanışlı toplantı odalarını kullanabilirsiniz.

Yalnız Çalışmayın! 

Workinton’da, hazır ofis tercih eden diğer işletmeler veya coworking alanını kullanan üyeler ile aynı çalışma ortamını paylaşır, her sektörden profesyonel ile networking yapabilir ve her an yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz! 

Her İhtiyacınız Elinizin Altında!

Sekreterlik hizmeti, otopark, konforlu dinlenme alanları, kesintisiz internet, kargo karşılama ve çok daha fazlası… İşlerinizi beklemedik problemlerle bölünmeden efektif bir şekilde yürütebilmeniz için
ihtiyacınız olan her şey Workinton’da!

Sizin için hazırlanan modern ofislerde verimli bir şekilde çalışıp işlerinizi halledin, geri kalan her şeyi bize bırakın!
 

 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.