İstanbul Coworking

Globalleşme ve dijitalleşmeyle birlikte, dünyamızdaki hemen her şey gibi çalışma biçimleri de dönüşüm geçiriyor. Modern çalışma konseptleri arasında en popüler seçeneklerden bir tanesi olan coworking, bugün hem işletme sahipleri hem de freelance çalışanlar tarafından git gide daha çok tercih ediliyor.

Eğer siz de İstanbul’da iyi çalışabileceğiniz modern bir coworking ortamı arayışındaysanız, İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton’a bekleniyorsunuz!

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

Etkinlik

Kargo

Kilitli Dolap

Güvenlik

Kolay Ulaşım

Sekreterlik

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Levent 199

Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
Levent 199 Plaza Şişli – İstanbul

Kozyatağı

İçerenköy Mah. Umut Sok.
Quick Tower, Kozyatağı – İstanbul

Maçka Nişantaşı

Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad.
Beşiktaş – İstanbul

İstanbul Coworking Hakkında Bilmek İstedikleriniz

“Açık ofis” olarak da bilinen coworking, basit bir şekilde tanımlayacak olursak, farklı sektörlerden pek çok profesyonelin ortak bir çalışma alanını paylaşmasıdır. Hem pratik hem verimli, elbette hem de maliyet bakımından avantajlı bir konsept olan coworking, hem şirket çalışanlarının hem de serbest çalışanların işlerine rahatça odaklanabilecekleri bir ofis ihtiyacını karşılamaktadır.

İstanbul’da coworking alanı kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. İlk akla gelenler arasında tabii ki esneklik sayılabilir. Profesyoneller, bu yöntem ile diledikleri zaman ihtiyaçları doğrultusunda ortak çalışma alanlarını kullanabilir. Bir diğer avantaj ise maliyet. Coworking alanları, ihtiyaç doğrultusunda kullanılabildiği için, geleneksel ofis kiralamaya göre çok daha uygun maliyetli oluyor. Coworking’in -özellikle de İstanbul gibi bir şehirde- bir diğer önemli avantajı da, çalışanlara hem kendi sektörlerinden hem de başka alanlardan yetkin profesyoneller ile tanışıp networking yapabilme imkânı sunması.

Coworking alanlarını Nomad ve saat üyeliği ile, İstanbul’daki tüm şubelerimizde kullanabilirsiniz. Yani Maçka’dan Ulus’a, Kadıköy’den Kozyatağı’na, Maslak’tan Levent’e kadar pek çok prestijli Workinton şubesinde çalışmanız mümkün. Saat üyelikleri için alınan saatler 1 yıl boyunca geçerliyken, Coworking Nomad üyeliği ise aylık olarak yenilenmektedir. Tüm bunlara ek olarak Nomad ve saat üyeliğinizi İstanbul dışındaki şubelerimizde de kullanabilirsiniz.

Coworking üyelerimizin toplantı odası kullanım hakkı bulunmasa da, ihtiyacınız doğrultusunda herhangi bir şubedeki toplantı odalarını istediğiniz kişi sayınıza göre rezerve ederek iş toplantılarınız için kullanabilirsiniz.

İstanbul coworking fiyatları, ihtiyacınıza ve üyelik tipinize göre değişiklik göstermektedir. Coworking ve şubelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilir, dilerseniz size en iyi alternatifi birlikte bulabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.