İstanbul Hazır Ofis

İhtiyacınıza Yönelik Esnek Ofis Çözümleri

Sıfırdan ofis açmak, işletme sahipleri için yüklü masraflar ve yorucu teknik detaylar ile dolu uzun bir süreç anlamına geliyor. Buna özellikle de büyük şehirlerde uygun lokasyon bulma problemi eklendiğinde, bir ofis sahibi olmak günümüzde pek çok işletme için eskisinden çok daha zor hale geliyor. Hazır ofis konsepti ise, iş sahiplerinin gereksiz masraflar ve yorucu detaylarla uğraşmadan bir an önce taşınıp hemen çalışmaya başlayabilecekleri modern bir ofise sahip olmasını sağlıyor.

Siz de İstanbul’da bir hazır ofis açmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

7/24 Hizmet

Dinlenme Alanı

Etkinlik

Güvenlik

Hızlı İnternet

İkramlar

Kargo

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Kolay Ulaşım

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Kozyatağı

İçerenköy Mah. Umut Sok.
Quick Tower, Kozyatağı – İstanbul

Lotus Nişantaşı

Halaskargazi Cd. Lotus Nişantaşı
Şişli – İstanbul

Lotus Ulus

Ortaköy Mah. Ambarlıdere Yolu Sok.
Lotusworld Beşiktaş – İstanbul

Hazır Ofis Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Hazır ofis ile işletmeler, diledikleri lokasyonda, tam donanımlı, hemen taşınıp çalışmaya hazır bir ofis kiralayabilirler. Bu konsept sayesinde, şirket sahipleri demirbaş alımı, tadilat süreci, altyapı maliyetleri gibi zaman ve maliyet gerektiren detaylar ile uğraşmak zorunda kalmazlar. Bunlara ek olarak, hazır ofis konseptinde işletmelerin temizlik, güvenlik, kargo karşılama gibi temel ihtiyaçları da profesyoneller tarafından karşılanır.

İstanbul’da hazır ofis sahibi olmak, İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton’ı tercih eden işletme sahiplerine şu gibi avantajlar sunar:

  • İşletme sahipleri mobilya, altyapı maliyetleri, stopaj gibi kalemler için ayrı ayrı harcama yapmak zorunda kalmaz, tek bir fatura öder. Ayrıca bu faturaya güvenlik, kargo karşılama, temizlik, teknik destek gibi temel ofis hizmetleri de dahildir.
  • Hazır ofis sisteminde, işletmeler büyüdükçe ofislerini de ihtiyaçlarına göre büyütebilirler.
  • Hazır ofis sistemi, çalışanlara çeşitli sektörden profesyoneller ile networking yapma imkânı tanır; bu da iş fırsatlarını artırır.
  • Geleneksel ofis kurma sürecinde ortaya çıkabilen problemler ve ekstra maliyetler, hazır ofis ile ortadan kalkar.

İstanbul’da hazır ofisinizin bulunduğu Workinton şubesinde ayda 8 saate kadar, maksimum 8 kişi olacak şekilde toplantı yapma hakkınız bulunuyor. Ayrıca hazır ofis üyelerimize ekstra toplantı ihtiyaçları için %10 indirim avantajı da sunuyoruz.

Workinton İstanbul’da hazır ofis üyeliği için yalnızca 1 aylık üyelik ücreti kadar depozito alınmaktadır.

Hazır ofis üyeliğinin başlaması için 1 aylık üyelik bedeli kadar teminat bedeli alıyoruz.

Hazır ofis sisteminde, faturalandırma ve ödemeler aylık olarak yapılır. İşletmeler, ödemelerini EFT/ havale gibi yöntemler kullanarak yapabilirler.

İstanbul hazır ofis fiyatları, işletmenizin ihtiyaçlarına göre değişebilmektedir. Hazır ofis sayfamızı ziyaret ederek bu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir, İstanbul hazır ofis fiyatları dahil her konuda merak ettikleriniz için sayfadaki formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.