İstanbul Sanal Ofis

Powered by

Yasalar gereği, her işletme fiziksel bir adrese sahip olmak zorundadır. Sanal ofis de, bir ticari işletme kuran ama işlerini yürütmek için fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan iş sahiplerinin yararlanabileceği bir hizmettir. Bu hizmet, şirket sahiplerine ve vergi mükellefi serbest çalışanlara, bir iş sahibi olmanın getirdiği yasal sorumlulukları gereksiz masraflara girmeden üstlenme imkânı sunarken, serbest bir çalışma modelini de mümkün kılar.

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

Etkinlik

Kargo

Kilitli Dolap

Güvenlik

Kolay Ulaşım

Sekreterlik

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Levent 199

Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
Levent 199 Plaza Şişli – İstanbul

Kozyatağı

İçerenköy Mah. Umut Sok.
Quick Tower, Kozyatağı – İstanbul

Maçka Nişantaşı

Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad.
Beşiktaş – İstanbul

İstanbul Sanal Ofis Hakkında Bilmek İstedikleriniz

İstanbul’da sanal ofis sahibi olmak için, bizimle iletişime geçebilir, farklı sanal ofis üyelik seçenekleri arasından hangisinin işletme ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. Size en uygun İstanbul sanal ofis modeline karar verdikten sonra, gerekli evraklar ile üyelik sürecinizi başlatabiliriz.

Hayır, dilerseniz mevcut şirket adresinizi taşıyarak da sanal ofis sahibi olabilirsiniz.

Yeni şirket kuruluşlarında kimliğiniz yeterli olacaktır. Şirket adresi taşıma işlemlerinde ise;

  • Güncel vergi levhası,
  • İmza sirküleri,
  • Ticaret sicil gazeteniz gereklidir.

Sanal ofis İstanbul hizmetinde, yasal şirket adresiniz olarak dilediğiniz bir Workinton İstanbul şubesini tercih edebilirsiniz. Böylece geleneksel ofislerin getireceği ekstra maliyetten kurtulurken işlerinizi pürüzsüz bir şekilde yürütmenize yardımcı olacak ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Workinton İstanbul şubelerine göz atmak için, aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz:
https://www.workinton.com/lokasyonlar/

İşletmenizin bağlı olacağı vergi dairesi, sanal ofis şirket kurulumu için seçeceğiniz şubemizin konumunu kapsayan vergi dairesine bağlı olacaktır. Şubelerimizin bağlı olduğu vergi dairelerini inceleyin.

Workinton ayrıcalığı ile İstanbul’da bir sanal ofis edindiğinizde;

  • Çağrılarınız -şirketinizin ismi kullanılarak- İngilizce ya da Türkçe karşılanacak,
  • Şirketinize gönderilecek evrak ve kargolar teslim alınacak,
  • Dilediğiniz zaman iş toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir alanınız olacak,
  • Üyeliğiniz kapsamında, dilerseniz Workinton’ın modern coworking alanlarından faydalanabileceksiniz.

Kısacası, Workinton İstanbul sanal ofis modeli ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden çalışabilecek, bir ofise ihtiyaç duyduğunuz anlarda ise üyeliğiniz kapsamında seçmiş olduğunuz şubemizin modern ortak çalışma alanlarından ve/veya toplantı odalarından yararlanabilecek, ayrıca bu ortamlarda sizin gibi pek çok iş sahibi ve serbest çalışan ile networking yapma imkânı yakalayacaksınız.

Dilerseniz, coworking imkânının da mevcut olduğu sanal ofis İstanbul üyeliğini tercih edebilirsiniz. Coworking kullanımına ihtiyacım yok, daha mobil çalışacağım diyorsanız da, coworking kullanımı olmayan üyelik modelimiz ile tüm şubelerimizi dilediğiniz zaman ihtiyacınıza göre saatlik ya da günlük kullanabilirsiniz.

Sanal Ofis sistemi, kapsamı şirketlerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilecek kadar esnektir; başka bir deyişle farklı ölçekteki işletmelerin ihtiyaçları dahilinde tercih edebilecekleri birden fazla paket mevcuttur. Bu yüzden, sanal ofis istanbul fiyatları da üyelik modeline göre değişiklik göstermektedir. Siz de şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun üyelik modeli ve fiyatları hakkında sağlıklı bilgi edinmek isterseniz, dilediğiniz zaman Workinton ile iletişime geçebilir; İstanbul’un Levent’ten Kozyatağı’na ve Maçka’ya kadar çeşitli lokasyonlarına ek olarak İzmir, Ankara, ve Bursa’da yer alan sanal ofis uygulamalarımızda sizi bekleyen ayrıcalıklar hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Sanal ofis sayfamızı ziyaret ederek bu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve dilerseniz sayfadaki formu doldurarak sanal ofis fiyatları dahil olmak üzere merak ettiğiniz her konu için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.