Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
GALERİ

Workinton İzmir: İş Hayatının Kalbinde, Verimliliğin Zirvesinde Çalışın!

İzmir’de, iş hayatının kalbinin attığı merkezi bir konumda, maksimum verimlilikle çalışmak ister misiniz! 

Canlı iş ve sosyal yaşantısıyla bilinen Bornova’da yer alan Workinton İzmir, işlerinizin efektif bir şekilde yürümesi için sizin ve ekibinizin ihtiyacına uygun birçok farklı alternatif sunarak, her detayın düşünüldüğü ortak çalışma alanları ve kullanışlı toplantı odalarıyla İzmir’in çalışma hayatına yeni bir soluk kazandırıyor. 

Hızlı internet, sekreterlik hizmeti, konforlu dinlenme alanları, kargo karşılama, profesyonel temizlik hizmetleri ve daha fazlası, Workinton İzmir’de gereksiz detaylarla bölünmeden çalışabilmeniz için kullanımınıza sunuluyor. Size de yalnızca keyifli bir çalışma ortamında işlerinize odaklanmak kalıyor!

Dilerseniz şirket adresiniz olarak da gösterebileceğiniz Workinton İzmir'e özel aracınızla veya toplu taşımayla kısa sürede ve rahatça ulaşmanız mümkün. Özel aracıyla gelmek isteyen üyelerimiz için otopark hizmeti sunan Workinton Bornova, toplu taşıma kullanarak gelen üyelerimiz için ise Sanayi Metro durağına olan yakınlığı ile tercih sebebi oluyor. Workinton Bornova’da çalışmaya ara verdiğinizde merkezi konumunun sağladığı avantajlardan faydalanabilir, şehrin hareketli sosyal hayatına ve en önemli konumlarına yakın olmanın ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odaları
Çay & Kahve
Sekreterlik
Hızlı İnternet
Ergonomi
Etkinlik
Kargo Karşılama
Yaygın Lokasyon Ağı
Kilitli Dolap
Güvenlik
Dinlenme Alanı
Temizlik
Kolay Ulaşım
İkramlar
7/24 Kullanım
Lokasyon
Ankara St. Bayraklı Tower, No: 81 14/B 35030 Bayraklı / İZMİR
Yakındaki Workinton Lokasyonları
Astoria
Astoria
Galata
Galata

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.