İzmir Coworking

İzmir’de Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Çalış

Coworking, global ve dijital dünyada diğer her şeyle birlikte değişen çalışma trendlerinin en güzel örneklerinden bir tanesi. Günümüzde son derece popüler bir modern çalışma konsepti olarak pek çok iş sahibi ve serbest çalışan tarafından tercih edilen coworking konsepti hakkında merak ettiklerinizi, bu sayfada bulabilirsiniz.

Kolayca Çalışmaya Başlaman İçin Workinton’da İhtiyacın Olan Her Şey Var!

Dinlenme Alanı

Etkinlik

Güvenlik

Hızlı İnternet

İkramlar

Kilitli Dolap

Kolay Ulaşım

Temizlik

Toplantı Odası

Yaygın Lokasyon

Workinmember Olmanın Ayrıcalıkları

Etkinlik

İş dünyası, konser, sanat etkinliklerine katıl

Faydalar

Sana özel avantaj ve kolaylıktan yararlan

Networking

Yeni insanlarla tanış ve
iletişim kur

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Lotus Nişantaşı

Halaskargazi Cd. Lotus Nişantaşı
Şişli – İstanbul

Levent 199

Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
Levent 199 Plaza Şişli – İstanbul

Kozyatağı

İçerenköy Mah. Umut Sok.
Quick Tower, Kozyatağı – İstanbul

İzmir Coworking Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Coworking -bir diğer adıyla “açık ofis”- çeşitli sektörlerden profesyonellerin, ortak bir çalışma alanını paylaşması olarak tanımlanabilir. Çalışanlara son derece kullanışlı, bir o kadar da verimli bir çalışma ortamı sunan coworking, aynı zamanda maliyet bakımından da oldukça uygun bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır.

İzmir’de coworking yapmak, işletme sahiplerine ve serbest çalışanlara pek çok farklı avantajı bir arada sunmaktadır:

  • Esneklik- Coworking ile, çalışanlar ortak çalışma alanlarını istedikleri zaman, ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilir.
  • Networking imkânı- Farklı sektörlerden profesyonelleri bir araya getiren bu ortak çalışma alanları, yeni iş birliklerinin doğması için ideal bir ortam sunmaktadır.
  • Maliyet- Coworking alanları, ihtiyaca göre kullanıldıkları ve ortak oldukları için, geleneksel ofislere göre çok daha uygun maliyetlidir.

İşte İzmir’de coworking alanında çalışabileceğiniz Workinton şubeleri:

Bayraklı Tower

Ege Perla

Coworking üyelerimizin toplantı odası kullanım hakkı bulunmuyor. Bununla birlikte, ihtiyacınız doğrultusunda, şubelerimizdeki toplantı odalarını istediğiniz kişi sayınıza göre rezerve ederek kullanabilirsiniz.

İzmir coworking fiyatları, ihtiyacınıza ve üyelik modelinize göre değişmektedir. Coworking ve şubelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bu sayfayı ziyaret edebilir, dilerseniz size en iyi alternatifi birlikte bulabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.