İzmir Toplantı Odası

Yeni Nesil Toplantı Odalarını Keşfedin!

Toplantı odası, pek çok önemli konunun görüşülüp karara bağlandığı iş toplantılarının ideal verimde geçmesinde en büyük rol oynayan etkenlerden bir tanesi… Başka bir deyişle gerekli teknik ekipmanlar ile donatılmış, doğru aydınlatılan, ve elbette yeteri kadar konforlu olan bir toplantı odası, iş toplantılarının pürüzsüz bir şekilde ilerlemesi için olmazsa olmaz…

Eğer siz de İzmir’de önemli iş toplantılarınız veya mülakatlarınız için değerlendirebileceğiniz modern, şık ve kullanışlı toplantı odaları arayışındaysanız, ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılayacak toplantı odaları için tercihinizi İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton’dan yana kullanabilirsiniz!

Catering

Ergonomik Çalışma

Flipchart

Hızlı İnternet

Projeksiyon

Ses Sistemi

Toplantı Odası Düzenleri

Board Düzeni

Grup Düzeni

Sınıf Düzeni

Tiyatro Düzeni

U Düzen

İzmir Toplantı Odası Hakkında Bilmek İstedikleriniz

İzmir’de toplantı odası kiralayarak, önemli iş toplantılarınızı, mülakatlarınızı, gerekli teknik ekipmanlarla donatılmış konforlu ve kullanışlı bir alanda gerçekleştirebilir, gereksiz detaylarla bölünmeden tam anlamıyla verimli bir toplantı geçirebilirsiniz.

Workinton İzmir toplantı odalarını yalnızca ihtiyaç duyacağınız süre boyunca kiralayarak tasarruf edebilirsiniz. Bunlara ek olarak toplantı odası ücretine dahil olan birbirinden güzel ikramların tadını çıkarabilir, ihtiyaç duymanız halinde iş ortaklarımızın catering hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Toplantı odalarımızda, misafirlerimize sabah saatlerinde poğaça, simit, peynir ve bal, öğlenleri taze meyveler, öğleden sonraları ise tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar ikram ediyoruz. Bunların yanı sıra toplantı odalarımızda su, kahve, çay ve bitki çayı gibi içecekler her daim bulunuyor. Yarım gün süren toplantı odası kullanımlarınızda ise, ikramlar toplantının yapıldığı saate göre değişiyor.

Workinton İzmir toplantı odaları farklı kapasitelere sahip olup, bu odalarda ihtiyacınıza göre 2 kişiden 65 kişiye kadar misafir ağırlamanız mümkündür.

Toplantı odalarımız, tüm Workinton İzmir şubelerinde kullanımınıza sunulmaktadır. Şube bilgisi için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz:

Bayraklı Tower

Ege Perla

İyi Çalışanlar Ülkesinin toplantı odalarında;

  • Projeksiyon veya TV,
  • Flipchart,
  • Bilgisayar için ses sistemi yer almaktadır.

Bunların yanı sıra, toplantı odalarımız, sizin ve misafirlerinizin konforu için, kaliteli sandalye ve masalar ile dekore edilmiştir.

İzmir dahil tüm Workinton toplantı odalarını, ihtiyaçlarınıza göre yarım günlük ya da günlük kiralayabilirsiniz.

Workinton toplantı odalarında, aşağıdaki oturma düzenleri mevcuttur:

  • Board Düzeni
  • Grup Düzeni
  • Sınıf Düzeni
  • Tiyatro Düzeni
  • U Düzen mevcuttur.

Workinton İzmir toplantı odası fiyatları, ihtiyaç duyduğunuz odanın kapasitesine göre değişmektedir. Toplantı odalarımız, fiyatları ve diğer konular hakkında daha çok bilgi almak ve size en uygun toplantı odasını keşfetmek için, toplantı odası sayfamıza göz atabilirsiniz.