Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

İş hayatının en merkezi noktasında yer alan bir plazada, eşsiz boğaz manzaralı bir odada, gün ışığıyla içinizi açan bir salonda veya parke taşlı sokağıyla şehrin tüm tarihinin ayaklarınızın altına serildiği bir yerde, tam donanımlı modern bir çalışma alanında toplantı yapmak nasıl olurdu? Workinton’un 21 farklı şubesinde bunları ve daha fazlasını bulabilir, her ihtiyacınızı karşılayacak toplantı odalarında çok daha verimli ve konforlu iş toplantıları yapabilirsiniz! 

Workinton’un tam donanımlı toplantı odaları, organizasyonlarınız için ihtiyacınıza uygun düzenlerle sizleri bekliyor. Toplantı odalarını ihtiyacınıza göre saatlik ya da günlük olarak, veya projeniz süresi boyunca rezerve edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış, konforunuz için ergonomik ve kullanışlı ekipmanlarla donatılmış modern toplantı odalarında, daha iyi çalışmak için gerek duyacağınız her şeyi bulabilir, toplantı sürecinde hizmetinizde olacak deneyimli ekibimizden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Workinton toplantı odalarında sizlere sunulan imkânlar arasından öne çıkanlar:

•    Projeksiyon cihazı/Perde/LCD Ekran,
•    Beyaz Tahta/Flipchart,
•    Bilgisayarlar için ses sistemi,
•    Yüksek hızda internet,
•    Gün boyu limitsiz filtre kahve, demleme çay, bitki çayları, su, kahvaltılıklar, meyve ve tatlı/tuzlu atıştırmalıklar
•    Fotokopi/çıktı,
•    Teknik destek

Workinton şubelerinin merkezi lokasyon avantajıyla toplantılarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.  Her biri aynı hizmet ve donanım standartlarını sunan Workinton şubelerinin hangisini tercih ederseniz edin, toplantınızı maksimum verimle gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim, konferans, değerlendirme merkezi görüşmeleri, mülakatlar, yönetim toplantıları ve planlamak isteyeceğiniz diğer tüm etkinlikler için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Workinton Paketler
Toplantı Odaları
Workinton Paketler
Çay & Kahve
Workinton Paketler
Hızlı İnternet
Workinton Paketler
Ergonomi
Workinton Paketler
Yaygın Lokasyon Ağı
Workinton Paketler
Güvenlik
Workinton Paketler
Dinlenme Alanı
Workinton Paketler
Temizlik
Workinton Paketler
Kolay Ulaşım
Workinton Paketler
İkramlar

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.